Popular Categories

Právo Kurzy programy

Právo kurzy

Právo kurzy jsou určeny pro pokračující rozvoj osobnosti a jsou nabízeny v několika předními univerzitami a dalšími vzdělávacími institucemi po celém světě.

Kurzy právních a správních předpisů mají mnoho možností studia jsou k dispozici, které mohou zahrnovat on-line, učebna, jednotlivě nebo ve spojení s studijních programů. Některé ze specializovaných oblastí studia na právnické kurzů jsou obchodní právo, duševní vlastnictví, regulační teorie, a další. Také mnoho odvětví mají specifické kurzy, diskutovat aktuální trendy a regulační otázky týkající se jejich konkrétní odvětví.

Škála různých advokátních kurzů může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších zákon kurzy jsou uvedeny níže.

Nově přidané právnické kurzy

The Hague Academy of International Law

Zimní kurzy mezinárodního práva

Září 5, 2018
Zimní kurzy se zaměřují na mezinárodní právo (veřejné i soukromé) a probíhají po dobu 3 týdnů. Zimní kurzy se řídí tradiční strukturou letních kurzů a skládají se z obecného kurzu a série speciálních kurzů. Obecný kurz je rozložen po dobu 3 týdnů (15 hodin).

Center for International Legal Studies

Předmět: Úvod do právního systému Spojených států

Srpen 28, 2018
Tento 1-kreditový kurz poskytuje přehled o americkém právním systému, jak je organizován a jak funguje.

MasterD

Opozice soudního odborníka v dopravních nehodách

Srpen 8, 2018
Můžete pracovat v pojišťovnách, advokátních kancelářích, soukromých vyšetřovatelích, oficiálních organizacích, finančních a úvěrových subjektech, soudech a jednotlivcích ... což je obrovská profesionální budoucnost.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je právo kurz?

Co je právo kurz?
Právo kurzy rozvíjet odborné způsobilosti v oblasti práva pro budoucí právníky, právníky, právní asistenti, analytiky a další. V rozmezí od Diplomy do certifikátů na kurzy, některé právnické obory vyžadují větší časový závazek než ostatní. Každý zákon Kurz je zaměřen na určitou oblast práva. Vysoké školy v občanských nebo společných zemích zákon by nabídnout práva kurzy jsou specifické pro jejich místní právní systém. Mnoho univerzit nabízí také mezinárodního práva kurzy, které se zaměřují na mezinárodní právo a dovednosti sady, které jsou použitelné v jakékoliv soudní pravomoci.

Jaké jsou výhody brát zákon kurz?
Zatímco všechny práva kurzy jsou různorodé v tématu a funkce, každý z nich má své vlastní odlišné výhody pro studenty. Obecně platí, že práva kurzy poskytují možnost učit se od zkušených profesorů. Právo kurzy jsou přísné, náročné a up-to-date, poskytuje nejdůležitější akademické zkušenosti. Dokončení ze zákona samozřejmě ukazuje potenciální zaměstnavatele, že žadatel má vyvinuté příslušné dovednosti v určité oblasti práva, právní praxe a právních asistentů práci. Co studovat v advokátní kurzu?
Některé právní kurzy jsou navrženy tak, aby doplnit stávající bakalářský nebo postgraduální titul v oboru práva, přidání specializaci studenta znalosti právní praxe. Například kurzy na mezinárodní arbitráž, na mořském právu, Common Law analýza a jazyka, občanského a rodinného práva a energetického práva poskytuje takovou specializaci. Další práva kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí vstoupit do právního odvětví, aniž Bachelor of Laws nebo Juris Doctor míry. Diplom v oboru právo, Asistent Diploma Program, profesionální právní asistent Program nebo právní Administrativní asistenti program by nárok na absolvent začít pracovat v právní oblasti.

Kolik to stojí, aby se zákon kurzy?
Náklady spojené s odebráním práva kurzy se liší ohromně v závislosti na počtu týdnů nebo samozřejmě hodiny, místo, předmět a univerzity. Pomoc financování může být k dispozici pro žadatele, na stupnici potřeba bázi nebo na základě zásluh. Vysoké školy budou poskytovat konkrétní informace na základě žádosti, kterou lze podat jednoduše z této webové stránky.

Jaké jsou požadavky na kurz v právu?
Předpoklady pro práva kurzy také velmi liší. Některé vyžadují středoškolské vzdělání s maturitou, zatímco jiní vyžadují vysokoškolské nebo postgraduální úrovni studia. Právo kurzy se skládají z požadovaných přednášek, ročníkové práce a písemné zkoušky. Trvání práva kurzů se může pohybovat od jednoho týdne do čtyř let v závislosti na univerzitě a na kurzu.

Proč se on-line práva kurz?
On-line právní kurzy jsou jednou z možností pro profesionály, nebo jednotlivci s nabitý program. Právo kurzy mohou být přijata on-line, se všemi potřebnými materiály poskytnuté digitálně. To vynechá požadavek na dojíždění do areálu navštěvovat kurzy. Interaktivní aspekt on-line kurzů práva rovněž dává studentům možnost přímo komunikovat se svými profesory a spolužáky, a vyžaduje, aby formulovat své myšlenky v jasné a soudržné písemného módy.

Kde se kurz v právu?
Právo kurzy jsou nabízeny na univerzitách téměř na každém kontinentě po celém světě. Ať už v Argentině, na Novém Zélandu, Kanadě, Malajsii, Francie, Jižní Afrika, Samoa nebo Rusku, může ambiciózní studenti nalézt práva kurzy v různých oblastech. Existuje celá řada typů právních kurzů, z nichž každá má specifické požadavky. Absolvent Diplomy, Graduate Certificate, diplomy, specializace a mnoho dalších typů práva jsou samozřejmě k dispozici na špičkových univerzitách po celém světě. Více informací o právních kurzech dnes přímo na LawStudies!