Popular Categories

Právo Kurzy programy

Právo kurzy

Právo kurzy jsou určeny pro pokračující rozvoj osobnosti a jsou nabízeny v několika předními univerzitami a dalšími vzdělávacími institucemi po celém světě.

Kurzy právních a správních předpisů mají mnoho možností studia jsou k dispozici, které mohou zahrnovat on-line, učebna, jednotlivě nebo ve spojení s studijních programů. Některé ze specializovaných oblastí studia na právnické kurzů jsou obchodní právo, duševní vlastnictví, regulační teorie, a další. Také mnoho odvětví mají specifické kurzy, diskutovat aktuální trendy a regulační otázky týkající se jejich konkrétní odvětví.

Škála různých advokátních kurzů může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších zákon kurzy jsou uvedeny níže.

Nově přidané právnické kurzy

EBS European Business School

Právnické Studium (ll.b./federální Zkouška)

Prosinec 8, 2017
Profesionální požadavky na právníky rostou. V dynamické profesi je více než jen profesionální kvalifikace: Potenciální zaměstnavatelé věnují zvláštní pozornost komunikačním a vyjednávacím dovednostem, jakož i mezinárodním a obchodním zkušenostem. To je přesně to, co se učí v EBS.

Arden University

Llb (hons) Qld

Prosinec 11, 2017
Hledáte začít svou kariéru jako právník? Podívejte se dál: Kvalifikační právní stupeň (QLD) je pro vás.

The University of Law

LLM Legal Practice (Intellectual Property)

Prosinec 11, 2017
Mezinárodní požadavky na vstup: úroveň angličtiny odpovídající IELTS 6.5 nebo vyšší, s minimem 6.0 pro každou složku.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je právo kurz?

Co je právo kurz?
Právo kurzy rozvíjet odborné způsobilosti v oblasti práva pro budoucí právníky, právníky, právní asistenti, analytiky a další. V rozmezí od Diplomy do certifikátů na kurzy, některé právnické obory vyžadují větší časový závazek než ostatní. Každý zákon Kurz je zaměřen na určitou oblast práva. Vysoké školy v občanských nebo společných zemích zákon by nabídnout práva kurzy jsou specifické pro jejich místní právní systém. Mnoho univerzit nabízí také mezinárodního práva kurzy, které se zaměřují na mezinárodní právo a dovednosti sady, které jsou použitelné v jakékoliv soudní pravomoci.

Jaké jsou výhody brát zákon kurz?
Zatímco všechny práva kurzy jsou různorodé v tématu a funkce, každý z nich má své vlastní odlišné výhody pro studenty. Obecně platí, že práva kurzy poskytují možnost učit se od zkušených profesorů. Právo kurzy jsou přísné, náročné a up-to-date, poskytuje nejdůležitější akademické zkušenosti. Dokončení ze zákona samozřejmě ukazuje potenciální zaměstnavatele, že žadatel má vyvinuté příslušné dovednosti v určité oblasti práva, právní praxe a právních asistentů práci. Co studovat v advokátní kurzu?
Některé právní kurzy jsou navrženy tak, aby doplnit stávající bakalářský nebo postgraduální titul v oboru práva, přidání specializaci studenta znalosti právní praxe. Například kurzy na mezinárodní arbitráž, na mořském právu, Common Law analýza a jazyka, občanského a rodinného práva a energetického práva poskytuje takovou specializaci. Další práva kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí vstoupit do právního odvětví, aniž Bachelor of Laws nebo Juris Doctor míry. Diplom v oboru právo, Asistent Diploma Program, profesionální právní asistent Program nebo právní Administrativní asistenti program by nárok na absolvent začít pracovat v právní oblasti.

Kolik to stojí, aby se zákon kurzy?
Náklady spojené s odebráním práva kurzy se liší ohromně v závislosti na počtu týdnů nebo samozřejmě hodiny, místo, předmět a univerzity. Pomoc financování může být k dispozici pro žadatele, na stupnici potřeba bázi nebo na základě zásluh. Vysoké školy budou poskytovat konkrétní informace na základě žádosti, kterou lze podat jednoduše z této webové stránky.

Jaké jsou požadavky na kurz v právu?
Předpoklady pro práva kurzy také velmi liší. Některé vyžadují středoškolské vzdělání s maturitou, zatímco jiní vyžadují vysokoškolské nebo postgraduální úrovni studia. Právo kurzy se skládají z požadovaných přednášek, ročníkové práce a písemné zkoušky. Trvání práva kurzů se může pohybovat od jednoho týdne do čtyř let v závislosti na univerzitě a na kurzu.

Proč se on-line práva kurz?
On-line právní kurzy jsou jednou z možností pro profesionály, nebo jednotlivci s nabitý program. Právo kurzy mohou být přijata on-line, se všemi potřebnými materiály poskytnuté digitálně. To vynechá požadavek na dojíždění do areálu navštěvovat kurzy. Interaktivní aspekt on-line kurzů práva rovněž dává studentům možnost přímo komunikovat se svými profesory a spolužáky, a vyžaduje, aby formulovat své myšlenky v jasné a soudržné písemného módy.

Kde se kurz v právu?
Právo kurzy jsou nabízeny na univerzitách téměř na každém kontinentě po celém světě. Ať už v Argentině, na Novém Zélandu, Kanadě, Malajsii, Francie, Jižní Afrika, Samoa nebo Rusku, může ambiciózní studenti nalézt práva kurzy v různých oblastech. Existuje celá řada typů právních kurzů, z nichž každá má specifické požadavky. Absolvent Diplomy, Graduate Certificate, diplomy, specializace a mnoho dalších typů práva jsou samozřejmě k dispozici na špičkových univerzitách po celém světě. Více informací o právních kurzech dnes přímo na LawStudies!