Popular Categories

Právo Kurzy programy

Právo kurzy

Právo kurzy jsou určeny pro pokračující rozvoj osobnosti a jsou nabízeny v několika předními univerzitami a dalšími vzdělávacími institucemi po celém světě.

Kurzy právních a správních předpisů mají mnoho možností studia jsou k dispozici, které mohou zahrnovat on-line, učebna, jednotlivě nebo ve spojení s studijních programů. Některé ze specializovaných oblastí studia na právnické kurzů jsou obchodní právo, duševní vlastnictví, regulační teorie, a další. Také mnoho odvětví mají specifické kurzy, diskutovat aktuální trendy a regulační otázky týkající se jejich konkrétní odvětví.

Škála různých advokátních kurzů může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších zákon kurzy jsou uvedeny níže.

Nově přidané právnické kurzy

BPP University

Bar Professional Training Course (BPTC)

Leden 20, 2018
Pokud je vaším cílem stát se advokátem, poskytuje BPP University Bar's Professional Training Course (BPTC) nejlepší možný výcvik. Nabízíme advokační a konferenční sezení, které se uskutečňují ve čtyřech skupinách, pravděpodobné falešné zkoušky a hodnocení a nejširší výběr volitelných předmětů každého poskytovatele.… [+] [-]

Instituto Profesional IACC

Právní Technický

Leden 3, 2018
Právní Technické absolvent IACC, je profesionální s teoretickou, procesní a subjektivní znalosti, které vám umožní provádět právní a administrativní úkoly v oblasti pracovního práva, trestního, rodinného a se zvláštním důrazem na oblasti správního práva, občanského ekonomická daně, bankovnictví a Registral, pracující přímo s právníky a dalšími odborní… [+]ky ve vývoji postupů spojených s institucemi a soudních procesů ve veřejném i soukromém sektoru, jedná eticky, s respektem k lidem a zachování důvěrnosti povinných předmětů nebo situace vyrobeno z důvodu jejich profesionální výkon. [-]

Universidade de Caxias do Sul

Brazilský Zákon Probíhá Ve Srovnání

Září 28, 2017
Kurz bude trvat 3 hodiny denně pro konkrétní záležitosti a dvou hodin denně po dobu kurzu v brazilské portugalštině pro cizince; 5 dní v týdnu, od pondělí do pátku, po dobu dvou týdnů, celkem 10 tříd

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je právo kurz?

Co je právo kurz?
Právo kurzy rozvíjet odborné způsobilosti v oblasti práva pro budoucí právníky, právníky, právní asistenti, analytiky a další. V rozmezí od Diplomy do certifikátů na kurzy, některé právnické obory vyžadují větší časový závazek než ostatní. Každý zákon Kurz je zaměřen na určitou oblast práva. Vysoké školy v občanských nebo společných zemích zákon by nabídnout práva kurzy jsou specifické pro jejich místní právní systém. Mnoho univerzit nabízí také mezinárodního práva kurzy, které se zaměřují na mezinárodní právo a dovednosti sady, které jsou použitelné v jakékoliv soudní pravomoci.

Jaké jsou výhody brát zákon kurz?
Zatímco všechny práva kurzy jsou různorodé v tématu a funkce, každý z nich má své vlastní odlišné výhody pro studenty. Obecně platí, že práva kurzy poskytují možnost učit se od zkušených profesorů. Právo kurzy jsou přísné, náročné a up-to-date, poskytuje nejdůležitější akademické zkušenosti. Dokončení ze zákona samozřejmě ukazuje potenciální zaměstnavatele, že žadatel má vyvinuté příslušné dovednosti v určité oblasti práva, právní praxe a právních asistentů práci. Co studovat v advokátní kurzu?
Některé právní kurzy jsou navrženy tak, aby doplnit stávající bakalářský nebo postgraduální titul v oboru práva, přidání specializaci studenta znalosti právní praxe. Například kurzy na mezinárodní arbitráž, na mořském právu, Common Law analýza a jazyka, občanského a rodinného práva a energetického práva poskytuje takovou specializaci. Další práva kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí vstoupit do právního odvětví, aniž Bachelor of Laws nebo Juris Doctor míry. Diplom v oboru právo, Asistent Diploma Program, profesionální právní asistent Program nebo právní Administrativní asistenti program by nárok na absolvent začít pracovat v právní oblasti.

Kolik to stojí, aby se zákon kurzy?
Náklady spojené s odebráním práva kurzy se liší ohromně v závislosti na počtu týdnů nebo samozřejmě hodiny, místo, předmět a univerzity. Pomoc financování může být k dispozici pro žadatele, na stupnici potřeba bázi nebo na základě zásluh. Vysoké školy budou poskytovat konkrétní informace na základě žádosti, kterou lze podat jednoduše z této webové stránky.

Jaké jsou požadavky na kurz v právu?
Předpoklady pro práva kurzy také velmi liší. Některé vyžadují středoškolské vzdělání s maturitou, zatímco jiní vyžadují vysokoškolské nebo postgraduální úrovni studia. Právo kurzy se skládají z požadovaných přednášek, ročníkové práce a písemné zkoušky. Trvání práva kurzů se může pohybovat od jednoho týdne do čtyř let v závislosti na univerzitě a na kurzu.

Proč se on-line práva kurz?
On-line právní kurzy jsou jednou z možností pro profesionály, nebo jednotlivci s nabitý program. Právo kurzy mohou být přijata on-line, se všemi potřebnými materiály poskytnuté digitálně. To vynechá požadavek na dojíždění do areálu navštěvovat kurzy. Interaktivní aspekt on-line kurzů práva rovněž dává studentům možnost přímo komunikovat se svými profesory a spolužáky, a vyžaduje, aby formulovat své myšlenky v jasné a soudržné písemného módy.

Kde se kurz v právu?
Právo kurzy jsou nabízeny na univerzitách téměř na každém kontinentě po celém světě. Ať už v Argentině, na Novém Zélandu, Kanadě, Malajsii, Francie, Jižní Afrika, Samoa nebo Rusku, může ambiciózní studenti nalézt práva kurzy v různých oblastech. Existuje celá řada typů právních kurzů, z nichž každá má specifické požadavky. Absolvent Diplomy, Graduate Certificate, diplomy, specializace a mnoho dalších typů práva jsou samozřejmě k dispozici na špičkových univerzitách po celém světě. Více informací o právních kurzech dnes přímo na LawStudies!