Kurz přípravy na LSAT test

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Připravujete se na přijímací zkoušku na Právnickou školu (LSAT)?

Přihlaste se k bezplatnému diagnostickému testu a určete své silné a slabé stránky.

Získejte nejlepší skóre! Promluvte si s našimi vzdělávacími a kariérními poradci, abyste se dozvěděli více o našich online přípravných kurzech na testy, přijetí na univerzitu a kariérním poradenství.

Všechny kurzy přípravy na testy zahrnují:

  • Video lekce
  • Online studijní materiály
  • Postup s výběrem odpovědí na otázky bank
  • Živé online kurzy vedené špičkovými instruktory
  • Falešné zkoušky
  • Přístup k mobilní aplikaci v mnoha případech

Úvod

Již téměř deset let je Grace Education institutem digitálního distančního vzdělávání pro studenty a profesionály, který kombinuje přijímací poradenství a přípravu na přijímací zkoušky na vysokou školu, obchod a postgraduální studium se službami umisťování do zaměstnání, poradenstvím v řízení kariéry a tréninkem rozvoje vůdcovství pro kultivaci celoživotního akademického postup a neustálý profesionální vývoj.

Od svého založení v roce 2012 spolupracuje Grace Education s vynikajícími instruktory LSAT na navrhování digitálních, individuálních, individuálních přípravných testovacích testů s cílem posílit důvěru, posílit strategie provádění testů a zlepšit vaše skóre.

Vyzkoušejte to nejlepší na LSAT s Grace

V rámci přípravy na přijetí na americké a evropské právnické fakulty jsou žadatelé povinni prokázat určité kritické čtení, slovní uvažování a analytické myšlení měřené standardizovaným testem: LSAT.

Kromě školení LSAT pro přípravu na zkoušky mnoho našich studentů také využívá trenérů Grace Education vysoké školy, podnikání nebo přijetí absolventů, aby jim pomohli s univerzitními aplikacemi a získali přístup na vysoce selektivní americké, britské a evropské vysoké školy a univerzity.

S úspěšností přijetí 97% studentů od jejího založení v roce 2012 pomohla Grace Education stovkám uchazečů získat přístup k prestižním právním programům na Harvardu, Yale, Stanfordu, Kolumbii a University of Pennsylvania.

Mnoho z těchto studentů dále vede skvělou kariéru pomocí trenérů Grace Education Career a Leadership Institute.

Pedagogika

Grace staví svůj úspěch na osvědčených vyučovacích metodách

Silné a slabé stránky studenta jsou určeny diagnostickým testem. Jeho styl učení je také určen testem stylu učení. Po analýze jsou studenti spárováni s trenérem přípravy na test, s nímž uspořádají individuální a individuální kurz, který je nejlépe připraví na to, aby při zkoušce dosáhli nejlepších výsledků.

Výuka založená na příkladech, strategie provádění praktických testů, simulace testů a recenze jsou jádrem výukových metod Grace Education .

Studenti si vyberou den a čas svých osobních individuálních kurzů.

K dispozici jsou flexibilní platební plány.

Jsme jednou z mála firem, které při stanovení cen zohledňují geografické životní náklady, aby naše programy a služby byly přístupné všem studentům bez ohledu na to, kde žijí.

Osvědčení

" Myslel jsem, že LSAT kurz Grace Education byl skvělý." Měl jsem skvělého instruktora, který věděl, co dělá, a dokázal efektivně učit metodiku. Materiály ke kurzu byly skvělé, protože poskytovaly obrovské množství otázek a praktických testů, které byly převzaty z předchozích LSAT. Prostřednictvím lekcí a samostatného přezkoumání pomocí online studijních materiálů jsem byl schopen zvýšit své skóre 18 bodů od prvního praktického testu až po můj skutečný LSAT. Tento kurz mi doporučila řada přátel a byl jsem tak rád, že jsem je vyslechl. Po absolvování kurzu jsem jej doporučil řadě lidí, kteří se nyní přihlásili do kurzu, a jsem si jist, že ani v kurzu nebudou zklamáni. „Kimberly, USA

" Přípravný kurz pro test LSAT Grace Education funguje." Ať už hledáte velké zvýšení skóre, nebo se jen snažíte získat posledních několik bodů k dosažení ideálního skóre, kurz Grace Education vás pokryje. Šířka a hloubka materiálů jsou klíčové. K tomu, aby tento kurz fungoval, však přispívá jedinečná organizace skutečných otázek ke zkouškám, online zdrojů a efektivní instruktoři. Pokud chcete projít každou publikovanou otázkou, jsou všechny v materiálech. Pokud však potřebujete sladit školní práci a tento kurz, díky lekcím a materiálům pro domácí úkoly Grace Education je veškerý čas, který strávíte, nejefektivnější. Nejlepší na tom je, že přístup Grace Education ke VŠEM otázkám je konzistentní, takže když zacílíte na jeden typ otázky, který vás podrazí, zvýší se vaše znalost všech typů otázek. Slyšel jsem příběhy instruktorů z jiných společností zabývajících se přípravou testů, kteří se „učili test společně se studenty“ (hrůza!), Ale instruktoři Grace Education jsou nejen špičkoví, ale také prošli intenzivním tréninkem a přístup k rozsáhlým a průběžným výukovým zdrojům. „Sunil, USA

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Admissions consulting, university entrance exam preparation, employment placement services, career management & leadership training for the long run.

Admissions consulting, university entrance exam preparation, employment placement services, career management & leadership training for the long run. Méně