Kurz distančního vzdělávání: Mezinárodní projektové finance (3 kredity)

Všeobecné informace

4 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Mezinárodní financování projektů (3 kredity)

Financování projektu se používá k financování rozsáhlých infrastrukturních projektů po celém světě, jako jsou letiště, silnice a elektrárny, ropné a plynové a těžební projekty a budování škol, nemocnic a věznic v rámci programů partnerství veřejného a soukromého sektoru. To, co odlišuje financování projektu od jiných forem komerčních zajištěných půjček, je spoléhání se na peněžní toky generované samotným projektem bez plné úvěrové podpory od sponzorů projektu. - Profesorka Julia Sullivanová

140299_pexels-photo-2897883.jpeg

Kurzy distančního vzdělávání

K zápočtu na LL.M. je nabízeno pět kurzů distančního vzdělávání. v nadnárodní obchodní praxi. Oni jsou:

  1. Úvod do právního systému Spojených států (1 úvěr),
  2. Případová studie v přeshraničních sporech (2 kredity),
  3. Uznávání a výkon zahraničních rozsudků (3 kredity),
  4. Globální právník (3 kredity),
  5. Mezinárodní financování projektů (3 kredity).

Po zahájení musí být kurz dokončen do osmi týdnů, pokud není prodloužení požadováno a uděleno. Kurzy jsou k dispozici na USB flash disku, DVD nebo prostřednictvím internetu. Každý kurz je poskytován ve formě prezentace v PowerPointu, která zahrnuje videa, text a čtení PDF.

Kurzy jsou „samostatné“ - nejsou vyžadovány žádné další učebnice nebo knížky nebo jiné zdroje. Každý kurz obsahuje kvízy a krátké esejové otázky, jejichž odpovědi jsou automaticky zasílány instruktorovi kurzu. Dálkové studium může představovat celkem 12 z 21 kreditů požadovaných pro LL.M.

Po dokončení registrace bude studentovi zasláno příslušné USB nebo DVD nebo mu bude vydáno heslo pro online přístup do kurzu.

Fakulta distančního vzdělávání

Profesor Dennis Campbell je ředitelem Center for International Legal Studies a lektorem na Bostonské univerzitě a Eötvös Lorand University. Je držitelem LL.M. ze Stockholmské univerzity a je členem státních barů v New Yorku, Iowě a Coloradu.

Profesorka Julia Sullivanová je členkou Chartered Institute of Arbitrators a byla partnerkou v Akin Gump Strauss Hauer & Feld, LL. Je držitelkou JD z American University a LL.M. stupně z Bostonské univerzity a Lazarski University.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law ... Čtěte více

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law. Its international headquarters have been in Salzburg, Austria since 1976. Its essential purpose is to promote and disseminate knowledge among members of the international legal community. Méně
Salzburg , Budapešť , Varšavě , Šanghaj + 3 Více Méně