Filter
Doktor práv
Singapur Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Juris Doctor Singapur - Juris Doctor programy Singapur Juris Doctor

JD nebo Juris Doctor stupeň je profesionální doktorát, který umožňuje držiteli stupňů vykonávat advokacii po složení advokátské zkoušky. Absolventi JD se může rozhodnout jít do trestního, rodiny nebo právo obchodních společností, mimo jiných oblastech praxe.

LLM (Master of Laws) je postgraduální stupeň pro studenty studující práva. To je obvykle určen pro profesionály práva a studenty, kteří chtějí získat znalosti ve specializované oblasti práva, jako je například mezinárodní nebo daňového práva.

Singapur, oficiálně Republika Singapur je ostrovní jihovýchodní Asie město-stát u jižního cípu Malajského poloostrova, 137 km severně od rovníku. Řada zahraničních univerzitách, obchodních školách a specializovaných ústavů byly také nastavit své asijské školní areály v Singapuru. Singapur je jedním z nejbezpečnějších hlavních měst ve světě prakticky každé opatření.

Juris Doctor Singapur - Vezměte si Juris Doctor Singapur. Všechny programu Juris Doctor a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně
Další studijní možnosti {v zemi}

nalezené výsledky

Singapore Management University

Doctor (JD), program Juris je absolventem program, který vede k první titul v právu. Je určen pro osoby, které jsou držiteli ... [+]

Doctor (JD), program Juris je absolventem program, který vede k první titul v právu. Je určen pro osoby, které mají vysokoškolské tituly v ostatních disciplínách, a pro ty, kteří mají vzdělání v oboru právo občanskoprávních zemí. Mnozí studenti mají několik let praxe. Program se vyznačuje tím, interaktivní (sokratovské) učení, který pomáhá studentům rozvíjet analytické, řešení problémů, interdisciplinární a srovnávacího práva dovednosti. Tyto dovednosti jsou nezbytné pro vyniknout v dnešním vysoce konkurenčním právních a korporátních prostředích. Přísný osnov se vyučuje mezinárodní fakulty, která zahrnuje učitele prostředí v praxi, vlády a soudnictví.... [-]

Singapur
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině