Juris Doctor programy

Juris Doctor programy

Juris Doctor programy jsou určeny pro studenty, kteří mají kariéru jako právníci, advokáti, poradce, nebo jakákoli právnická profese.

Juris Doctor programy jsou četné a dostupné prakticky ve všech zemích. Můžete studovat Juris Doctor v mnoha právnických školách a na univerzitách, a můžete kombinovat s dalším stupněm, jako MBA nebo PhD řada různých programů, Juris Doctor může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších programů Juris Doctor uvedených níže.

Nově přidaná doktorská studia práv

University at Buffalo School of Law

J.D. Program

Prosinec 14, 2017
Správa osobních poranění Úspěchy nebo činnosti pocházející z práce, životní zkušenosti nebo společenské služby, které naznačují potenciál přispět k obohacení školy práva Zvláštní faktory v… [+]e vašem vzdělávacím prostředí, které mohou mít vliv na vaši akademickou kariéru, včetně diskriminace na základě rasy, věku, pohlaví, zdravotního postižení nebo národního původu a hospodářských nebo sociálních překážek Přijímací Požadavky Zákon School Přijímací zkoušky (LSAT) Právnická školní výuka pro roky 2017-2018 * [-]

University of Southern Queensland (USQ)

Doktor Práv

Červenec 1, 2017

University of Asia and the Pacific

Doktorské Právo (soudní Lékař)

May 19, 2017
Program právního oddělení UA & P poskytuje školení v oblasti standardních kompetencí očekávaných od právníků, jako je právní odůvodnění a obhajoba. V souladu s celosvětovými trendy v oblasti právního vzdělávání as pomocí integrace v rámci UA & P a v rámci školy práva a správy se předpokládá, že program práva bude stále více přijímat interdiscipl… [+]inární a mezinárodní perspektivy. [-]

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je to Juris doktor?

Co je to Juris doktor?

Juris Doctor (také odkazoval se na jako doktora práv nebo doktor Jurisprudence) je nejvyšší profesionální absolvent titul v oboru práva. Stupeň Juris Doctor je často zkráceno JD, a absolventi, kteří jsou držiteli míru normálně se na profesionální přípona "Esquire" po jejich název, spíše než používat předponu "Dr." Profesionální doktorát, titul Juris Doctor by neměla být zaměňována s PhD v oboru právo, což je titul za výzkum, který vyžaduje disertační práce.

Jaké jsou výhody brát Juris Doctor?

Juris Doctor programy se vědecký přístup k právu, učil logiku a kontradiktorní analýzu. Podpora praktický přístup k právní studie, doktor programů zákon připravit studenty na kariéru jako právník, advokát, advokát, poradce nebo jiného právního profesionála. Programy JD také připravit studenty na úspěch v profesionálním práva zkoušky (někdy volal "Bar" zkouška), požaduje, aby praxe ve většině zemí. Absolvování právní odborné zkoušky je vstupní branou do stále advokát, právník, advokát nebo právní zástupce.

Co budeme studovat v Juris Doctor?

Juris Doctor programy nabízejí základní kurzy, které jsou základním programu a povinné přípravy na právní odbornou zkoušku. Povinné Doktor Právnická kurzy obvykle zahrnují smluvního práva, práva občanskoprávních deliktů, trestní právo, profesní odpovědnosti a občanského soudního řádu. Kromě toho mohou zájemci JD zapsat do volitelných předmětů, nebo se může rozhodnout soustředit se na určitou oblast práva, jako jsou práva duševního vlastnictví, starší právo, mezinárodní lidská práva, Kolik to stojí, aby se Juris Doctor?

Peněžní náklady na dokončení Juris Doctor studijního programu se mohou značně lišit stát od státu, a mezi vysokými školami. Množství času to bere jedince dokončit jejich doktor práv programu mohou také ovlivnit celkovou cenu míru. Po dokončení studia, budou muset Juris Lékaři zaplatit poplatek za advokátní komory nebo právnické společnosti, aby se na odbornou zkoušku. Nicméně, investice ukáže plodná s vytrvalostí jako právníci jsou obvykle mezi nejlépe placených profesionálů ve většině zemí po celém světě.

Jaké jsou požadavky pro Juris Doctor?

Bakalářský titul je základní předpokladem jakéhokoliv doktora práv nebo programu JD. To je obvykle není nutné mít magisterský titul, aby mohly být přijaty do programu Juris Doctor. Vysoké školy se značně liší ve svých dalších požadavků pro žadatele, pokud jde o vysokoškolské stupňů, programu a zkušeností, aby budoucí studenti, poraďte se s jednotlivými školami na tyto informace. To trvá dva až čtyři roky na plný úvazek studia dokončit Juris Doctor. Lékař práva kandidátů musí udržovat minimální stupeň průměr bodu a může být také nutné dokončit některé další úvěry nebo ročníkovou práci na absolventa.

Proč se on-line Juris Doctor?

Mnoho univerzit nabízí on-line programy Juris Doctor, která nabízí flexibilitu při zachování akademické přísnost. Doktor Právnická on-line programy jsou navrženy tak, aby se vešly do časových žáků, poskytuje příležitost ke studiu při práci nebo splnění jiné povinnosti. Použití nejmodernějších vzdělávacích technologií, může profesoři komunikovat s on-line JD kandidátů snadno o úkolech a ročníkové práce, aniž by kandidát by museli cestovat do areálu.

Kde vzít Juris Doctor?

Juris doktor a doktor programů práva jsou nabízeny na univerzitách a akademických institucí po celém světě, ve Spojených státech, Japonsku, Kanadě, Austrálii, Hong Kongu, Velké Británii, Brazílii, České republice, Finsku, Francii, Itálii, a další. Některé vysoké školy nabízejí na částečný úvazek, on-line nebo distanční studijní programy pro kandidáty Juris Doctor, aby bylo možné usilovat o titul JD z libovolného místa na světě. Máte-li zájem dozvědět se více o Juris Doctor programy na univerzitách po celém světě, přečtěte si více zde.