General LL.M. (Individuální studie)

Všeobecné informace

Popis programu

Účinné právnické studium po ukončení soudního řízení poskytuje příležitost hlouběji prozkoumat oblasti práva prostřednictvím přizpůsobených učebních osnov, které vedou přední odborníci v stimulačním akademickém prostředí. Na Southwestern Law School nabízíme vynikající program Master of Laws (LL.M.), který splňuje tento slib.

Flexibilní generální ředitel společnosti Southwestern LL.M. Program v individualizovaných studiích je určen pro studenty, kteří již získali titul právnické fakulty ve Spojených státech nebo v zahraničí, a chtěli by rozšířit své právní studie v souladu se svými osobními a profesními cíli.

Jako student v LL.M. program, můžete si vytvořit vlastní učební osnovy z výběru více než 150 kurzů zaměřených na oblast práva, které budou pro vás nejvíce prospěšné. Více než čtvrtina naší fakulty má mezinárodní zkušenosti. LL.M. stupeň vyžaduje 24 kreditních hodin po kursu po JD a může být dokončen buď na plný nebo částečný úvazek a může začít na podzim nebo na jaře.

Budete moci využít dynamické metropolitní lokality Southwestern v centru Los Angeles a budete součástí komunity, která již více než 100 let produkuje trailblazery a vůdce. 10 000 absolventů právnické školy v celých Spojených státech a 25 dalších zemích zahrnuje významné státní úředníky - od členů Kongresu až po starosty a přes 200 soudců - i zakladatelů velkých advokátních kanceláří od pobřeží k pobřeží a generálních poradců nadnárodních korporací.

LL.M. Požadavky na titul

Chcete-li se kvalifikovat pro LL.M. studenti musí absolvovat 24 kreditních hodin po kursu po JD, z nichž 12 musí být získáno na Southwestern. Maximálně 30 jednotek může být použito pro LL.M. stupeň. Předměty, které byly dříve učiněny za zápočet za JD nebo ekvivalentní stupeň, nebudou započteny do kurzu LL.M. stupeň.

Studenti na plný úvazek:

Vezměte 8 až 16 jednotek za semestr; typicky úplný stupeň v rámci jednoho akademického roku.

Studenti na částečný úvazek:

Vezměte 2 až 7 jednotek za semestr; typicky úplný stupeň během dvou akademických roků.

POZNÁMKA: Mezinárodní studenti na vízech F1 jsou povinni udržovat si zápis na plný úvazek.

Všichni studenti jsou povinni absolvovat všechny kurzy pro LL.M. do čtyř let. LL.M. studenti navštěvují kurzy s studenty JD v Southwesternu a mají flexibilitu při výběru kurzů nabízených ve dne nebo večer. Southwestern nabízí několik základních kurzů speciálně pro mezinárodně vzdělané LL.M. studentů.

LL.M. Základní vzdělávací kurzy

Jihozápadní nabídka kurzů speciálně pro mezinárodně vzdělané LL.M. studenti zahrnují:

  • Úvod do amerického práva
  • Právní písemnictví pro LL.M. studentů
  • Smluvní právo, dovednosti a vyjednávání
  • Praktický právní výzkum: LL.M.

Požadavky na titul

Získejte LL.M. studenti musí úspěšně absolvovat 24 kreditních hodin po kursu po JD, z nichž 12 musí být přijato na Southwestern. Předměty, které byly dříve učiněny za zápočet za JD nebo ekvivalentní stupeň, nebudou započteny do kurzu LL.M. stupeň. Jednotlivé kurzy, které každý kandidát vykoná, bude záviset na zvolené oblasti soustředění jednotlivce.

Mezinárodně vzdělaní studenti budou muset přijmout Úvod do amerického práva, právního procesu a institucí. Neexistuje žádná písemná práce potřebná pro získání kvalifikace pro LL.M. stupeň.

Studenti se mohou zúčastnit buď na plný nebo částečný úvazek. Studenti na plný úvazek obvykle dokončí svou práci v průběhu jednoho roku a studenti na částečný úvazek obvykle dokončí program za dva roky, ale všichni jsou povinni dokončit všechny kurzy pro LL.M. do čtyř let.

Kritéria přijetí

Vstup na LL.M. Program je vysoce selektivní. Je vyžadován doktor Juris (JD) nebo ekvivalentní titul. Kandidát, který žádá ze Spojených států, musí absolvovat titul JD na právnické škole, která je schválena jak společností ABA, tak i členem Asociace amerických právnických škol. Právnický titul získaný mimo Spojené státy musí být z univerzity akreditované v zemi, ve které se nachází, nebo musí být kandidát přiznán k praxi před nejvyšším soudem v této zemi.

Při kontrole kandidátů na LL.M. Program přijímá Výbor pro přijímací zkoušky:

  • akademický záznam v právnické fakultě a vysokoškolské škole
  • potenciál pro rozlišovací výkon a odborné zkušenosti a úspěchy programu
  • doporučení
  • kvalita osobního prohlášení

Cílem přijímacích politik je vyplnit každou třídu s nejlepšími studenty ze skupiny uchazečů, která odpovídá vysokým standardům programu a rozmanitosti Jihozápadu. Úspěšní kandidáti mají obecně absolvent v horních polovinách tříd práva.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Diverse, Engaged, Inspiring - this is Southwestern Law School—a history of public service, innovative teachers, brilliant scholars, and trailblazing alumni. Prepare to succeed through our innovative c ... Čtěte více

Diverse, Engaged, Inspiring - this is Southwestern Law School—a history of public service, innovative teachers, brilliant scholars, and trailblazing alumni. Prepare to succeed through our innovative curriculum and experiential learning opportunities. The vibrant mid-city campus provides the ideal setting for the study of law, fostering an emphasis on community, diversity, and public service. Méně