Executive LL.M. v mezinárodním obchodním právu

Všeobecné informace

Popis programu

Získejte pokročilé znalosti v oblasti mezinárodního obchodu.

BU Law Executive BU Law LLM v programu Mezinárodní obchodní právo sdružuje globální síť kvalifikovaných odborníků z široké škály právních postupů, odvětví a podniků. Jedinečný formát kombinovaného učení programu kombinuje dvouhodinové pobytové pobyty v Bostonu a / nebo Budapešti s instrukcemi online, které nabízejí určitou flexibilitu, která je ideální pro zaměstnané praktiky, kteří hledají pokročilé znalosti, ale nemohou se zúčastnit tradičního devítiměsíčního rezidenčního programu. Program je navržen tak, aby vám poskytl celou řadu možností plánování a jeho kurzy jsou k dispozici jak prostřednictvím Executive LLM titul, tak i prostřednictvím dvou certifikátů.

Naučíte se klíčové doktríny mezinárodní obchodní praxe z hlediska USA - vyučované členy Pravidelné pedagogické fakulty BU Law - zatímco rozšiřujete mezinárodní kontakty. Program Executive LLM společnosti BU Law Executive nabízí nekompromisní výkonnou praxi. Americká špičková fakulta poskytuje školení světové úrovně pro přeshraniční práci s pohodlným a flexibilním programem.

Program Executive LLM vám nabízí jedinečnou příležitost se specializovat na klíčová témata mezinárodních obchodních praktik, které vyučují členové americké špičkové fakulty výuky práva, a to prostřednictvím pružné struktury, která vyhovuje požadavkům vašeho profesního života. Program kombinuje instrukce světové třídy s využitím inovativního učení zprostředkovaného prostřednictvím internetu způsobem, který splňuje potřeby dnešních nejkvalifikovanějších kandidátů LLM: zaneprázdněný globální odborník, jehož profesionální požadavky znemožňují dokončit tradiční pobyt v LLM v Bostonu.

Formát programu vám umožňuje začít s některými rezidenčními zasedáními nebo s několika online nabídkami, které jsou nabízeny po celý rok. Zatímco většina studentů dokončí program tím, že se přihlásí na tři zasedání a pořádá dva kurzy najednou, můžete také absolvovat jednotlivé kurzy, ať už jako titul nebo nekandidát. Naše vzrušující nabízené kurzy poskytují základy mezinárodního obchodního práva a zahrnují volitelnou nabídku kurzů, jako jsou USA

V rámci systému ELLM nabízíme tři online koncentrace: v oblasti řízení rizik pro podniky

Výkon Executive LLM, který vás čeká, přesahuje špičkovou výuku ve třídě a nejmodernější dálkové vzdělávání. Všichni studenti obdrží předem uspořádané bydlení v blízkosti kampusu po dobu trvání rezidenčního programu. Obědy spojené s kolokviální sérií přinesou hostující řečníky a zároveň umožňují studentům komunikovat a spolupracovat s dalšími mezinárodními obchodními právníky. Společenské a jiné události dále zvyšují zkušenosti s rezidencí, což vám umožní stát se součástí komunity Boston University School of Law a vytvořit důležité profesní vztahy. A co je nejdůležitější, vaše zkušenosti se neomezují na krátkodobé návštěvy Bostonu nebo on-line výměny: bude trvat celý život, protože se připojíte k celosvětové komunitě absolventů s více než 18 000 právníky ve více než 100 zemích.

Diplom světové třídy určený pro dnešní mezinárodní praktikující.

Vedení společnosti BU Law LL.M. v mezinárodním obchodním právu program je 20-kreditní smíšené vzdělávací program absolvent, který poskytuje expozici k hlavním tématům mezinárodní obchodní praxe. Mezi hlavní body patří:

Flexibilita a přizpůsobení

  • Dokončení programu za méně než jeden rok nebo trvat až čtyři roky absolvovat.
  • Splňte své pobytové pobyty v Bostonu nebo Budapešti za pouhých 6 týdnů letní sezóny, nebo rozdělte své 2-týdenní moduly na akademické půdě po dobu jednoho roku nebo několika let, nebo dokončete jednu třetinu programu zcela online.
  • Pokračujte ve studiu při studiu, a tím minimalizujte profesionální, osobní a finanční narušení pro vás a zaměstnavatele.

Skvělá výkonná zkušenost

  • Získejte mezinárodní uznání LL.M. stupně od jedné z nejlepších amerických právnických škol
  • Učte se od odborníků v této oblasti, včetně členů pravidelné fakulty pedagogické praxe společnosti BU Law , která se neustále řadí mezi ty nejlepší v Americe.
  • Využijte své zkušenosti s vyučováním v učebně s přednáškovou a post-session online learning vytvořenou speciálně pro tento program.
  • Připojte se k celosvětové síti absolventů, která absolvuje praxi v oblasti BU Law .

Jaké jsou náklady na výkonný program LLM?

Výuka je účtována za 2 960 USD / kredit (2018-2019 akademický rok). Dokončení programu vyžaduje dokončení dvaceti kreditů. Výuka zahrnuje ubytování, oběd v dílnách a vybrané společenské, vzdělávací a síťové akce. Letenky, notebooky, kurzy a další výdaje nejsou kryty. K výuce účtované za každý modul je přidán poplatek za studenty ve výši 60 USD, stejně jako poplatek za kreditní technologii ve výši 60 USD. Výuka a poplatky musí být zaplaceny v plné výši v době registrace pro každý jednotlivý kurz nebo session.

Přijímací kvalifikace

Způsobilí kandidáti budou obecně držet první titul v oboru práva a budou prokázat vysokou úroveň angličtiny. Prioritou budou kandidáti s pozoruhodnými odbornými zkušenostmi a úspěchy. Výjimeční kandidáti mohou být přijati bez právního titulu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of t ... Čtěte více

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of the BU Law learning experience is superior teaching and a supportive, dynamic learning environment in which teachers guide, inspire and challenge. BU Law professors are nationally acclaimed for their legal skills and scholarship, on the cutting edge in research, writing and advising to both the public and private sectors. But what uniquely defines them is their devotion to students, academically, professionally and individually. Méně