Evropské právo (LLM)

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Budete prohloubit a rozšířit své znalosti práva jako akademický předmět; získávání systematické pochopení právních postupů, metod a pojmů, společenského a politického kontextu, ve kterém právní procesy probíhají, a vhodných teoretických koncepcí práva.

V konečném důsledku by maximalizaci svého akademického potenciálu a vylepšování své schopnosti řešení problémů v mezinárodním kontextu prostřednictvím akvizice systematického a kritického pochopení složitých otázek budete zvýšit svůj profesní rozvoj a obzory.

Výzkumné a psaní získáte budou přenositelné do různých profesních odvětví, včetně právnické profese, politiky, podnikové sféry, vládních orgánů nebo z akademického prostředí.

Proč studovat LLM evropského práva na Middlesex?

Škola práva na Middlesex University je domov pro odborníky v oblasti evropského práva, včetně vedoucího Právo a politika oddělení profesor Laurent Pech, Jeana Monneta evropského veřejného práva (2014-17), odborné lidská práva Dr. Alice Donald a odborný asistent v zákoně Dr. Joseph Corkin.

A s mezinárodně renomovaných evropských Human Rights Advocacy Centre založené na akademické půdě, pod vedením profesora Philipa Leach, Middlesex je jádrem přelomových právním vývojem v Evropské unii.

zdůrazňuje předmětu

  • Unikátní možnost studovat dále jen "zákon EU v akci" a získat pokročilé znalosti a pochopení politických a legislativních procesech Evropské unie - Get vybrán pro tým účastní v Evropské Moot Court Competition zákona nebo Evropským účetním soutěže pro lidská práva - Můžete také dostat šanci, aby stáž na národní nebo mezinárodní organizace jako je organizace spojených národů nebo v advokacii European Human Rights Centre na akademické půdě.
Poslední aktualizace Listopad 2016

Informace o škole

At Middlesex University, our students come first. As a forward thinking, global university, we empower students from all backgrounds by providing the opportunities to discover, shape and develop the ... Čtěte více

At Middlesex University, our students come first. As a forward thinking, global university, we empower students from all backgrounds by providing the opportunities to discover, shape and develop their own path to success. Informed by impactful research, and taught by internationally recognised academics and practitioners, our broad-range of contemporary courses are industry-informed and practice-based. Méně
Londýn , UK Online + 1 Více Méně