Dvouletý rozšířený magisterský titul (LLM)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Dvouletý rozšířený magisterský titul (LLM)

Dvouletý magister práv (LLM) na USC Gould vám umožní strávit jeden rok učení základy prvků právního systému USA a zvládnutí právní angličtiny před rokem studia LLM.

Během prvního ročníku obdržíte akademické školení v oblasti právního čtení a porozumění, případného briefingu, právní analýzy a dalšího zlepšení jazykových dovedností. Malé, personalizované třídy vám dávají příležitost přizpůsobit se životu v USA a navštěvovat USC.

Po úspěšném dokončení prvního ročníku obdržíte certifikát v amerických právních studiích a budete zapsáni do programu LLM společnosti USC Gould.

Proč zvolit dvouletý rozšířený LLM u společnosti USC Gould?

Společnost LLM Guide uznává, že je jednou z "Top 10 programů LLM v Kalifornii". Naše dvouletá kurikula LLM v prvním roce posiluje vaši plynulost v angličtině a připravuje se na úspěch v oboru LLM v USC Gould. Pak ve druhém roce naše dvouletá LLM poskytuje důkladné zakotvení v americkém právu, zatímco stimuluje kritické myšlení a praktické řešení problémů.

Když se připojíte ke společnosti USC Gould, stanete se součástí dynamické a rozmanité komunity právnické školy, budete se starat o světově uznávanou fakultu a poradce, zapojíte se do malých a kolektivních tříd a připojíte se k celosvětové trojské rodině s více než tisíci LLM absolventy a deset tisíc právníků.

Náš kancelář mezinárodních služeb poskytuje další zdroje, které vám pomohou s vízem a dalšími požadavky na studium v USA

Způsobilost

Chcete-li získat nárok na přijetí do našeho dvouletého rozšířeného LLM, musíte mít získal svůj první právnický titul (LLB nebo ekvivalent) mimo Spojené státy.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

USC Gould is an elite law school committed to academic excellence. Our success is comprised of a world-class faculty, a close-knit and diverse student body, a well-situated campus, an interdisciplinar ... Čtěte více

USC Gould is an elite law school committed to academic excellence. Our success is comprised of a world-class faculty, a close-knit and diverse student body, a well-situated campus, an interdisciplinary curriculum, and a supportive alumni network. Méně
Jižní Los Angeles