Doktorský Law (SJD) je určen pro ty, kteří prokázaly akademický potenciál kvalitní a kteří se zavázali, nebo se snaží pokračovat v kariéře v univerzitě, veřejných služeb, nebo právní studia. Uchazeči přijatí do doktorského studijního programu musí mít možnost provádět původní výzkum a relevantní akademické nebo odborné na vysoké intelektuální úrovni, která kulminuje s předložením disertační práce.

Až na vzácné výjimky nemají obecně přiznat, že více než jeden nebo dva kandidáty za akademický rok, aby se zajistilo dostatečné pro náročnější úkol úspěšně dokončit disertační doktorské pomoc. Při posuzování žádostí, přednost se dává absolventům studia práva v naší škole, i když aplikace od zahraničních studentů jsou vítány.

Žadatelé o PhD v oboru právo měli strávit první dva semestry akademických kurzů během jejich pobytu na Law School. Protože všichni kandidáti musí absolvovat magisterský titul v oboru práva, je však již předpokladem navštěvovat kurzy po doručení disertační práce.

VSTUPNÉ

Aby byly způsobilé pro přijetí do doktorského Law (SJD), Kandidát musí: - být získáno nebo být zapsáni do předmětu, který vede k získání vyššího stupně v oboru právo (obvykle magisterský titul v oboru práva) nebo akreditované školy práva ve Spojených státech, nebo uznávané univerzity se nachází mimo území Spojených států, má tato míra by měla být získána před zařazením do doktorát v právu, a splňuje požadavky anglickém jazyce na níže uvedenou; a - získali závazek na plný úvazek učitel, člen School of Law, University of Connecticut, který bude sloužit jako hlavní disertační práce (prosím uveďte v žádosti dopis nebo e-mail, že osoba prokazující tyto pokyny podle ). Je-li externí kandidát (tedy ten, kdo nedosáhl jeho bakalářské nebo magisterské studium v ​​právu na School of Law, University of Connecticut), obraťte se na ředitele vysokoškoláka program pro pomoc při získávání tohoto požadavku Před odesláním kandidaturu.

Uchazeči by si měli uvědomit, že profesoři Law School očekávat nějaké studentské kurzy má právo:

  • Získané skóre ve veřejných zakázkách (nebo jeho ekvivalent), ve studiích, které vedly k jeho postgraduální (obvykle Masters v zákoně) alespoň 3,3 / B + s alespoň A ratingu nebo lepší, a také dokončil. jeho diplomová práce získat hodnocení vyznamenání (nebo její ekvivalent).
  • Nebo, alternativně, předložila důkaz o velké odborné způsobilosti přímo souvisí s navrhovaným téma pro disertační práci, která zaručuje vstup do akademické obce.

Takový důkaz musí být výslovně zdůrazněno v osobním dopise aplikačního a disertační práce návrh, aby každý kandidát musí předložit jeho procesu přijetí do programu.

Anglický jazyk Požadavky pro přijetí do doktorského

Pokud žadatel splňuje podmínky pro výjimku podle vysvětleno níže, jiné mezinárodní žadateli, který získal svou míru pro vysokoškolské vzdělávání ve Spojených státech, musí získat minimální skóre 95 při TOEFL IBT® testu nebo minimální skóre 7,0 v testu IELTS, aby byly způsobilé pro program PhD v Právo na School of Law na University of Connecticut. Nicméně, v případě, že uchazeč získá minimální počet bodů, ale nechápu skóre 100 bodů nebo vyšší na TOEFL nebo IELTS IBT® 7,5 nebo vyšší, kandidát bude muset prokázat i jiným způsobem vaše znalost angličtiny. Tyto dodatečné zkoušky musí zahrnovat, ale je shrnout silné doktorském studiu spolu s rozhovorem se zástupcem z úřadu uchazeče, který může být veden osobně, telefonicky nebo on-line (pomocí Skype nebo podobné služby) .

Školné a poplatky

Kandidáti na Doktorát v oboru právo (SJD) měl strávit své první dva semestry kurzu v rezidenci na Law School, se zapsal do režimu "LAW7974 sjd práce." Pro každé následné semestru až do ukončení programu, kandidát nemusí být v rezidenci, ale musí být zapsáni v Režim "LAW7976 SJD Continuous Registrace".

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z UConn School of Law »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2020
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Kontaktuj školu
Application Deadline for Fall Semester 2016 November 1, 2016 – Application Deadline for Spring Semester 2016 August 18, 2016 – Fall Semester Orientation.
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Application Deadline for Fall Semester 2016 November 1, 2016 – Application Deadline for Spring Semester 2016 August 18, 2016 – Fall Semester Orientation.

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Application Deadline for Fall Semester 2016 November 1, 2016 – Application Deadline for Spring Semester 2016 August 18, 2016 – Fall Semester Orientation.
End Date