LAWSTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Fort Lauderdale

Dokončení certifikačního programu může doplnit existující stupeň nebo sekundární vzdělání přidáním specializované sady dovedností. Často to může vést k propagaci, pozici na úrovni vstupu nebo vstupu do bakalářského programu.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Fort Lauderdale je město v americkém státě Florida, na atlantickém pobřeží 23 mil (37 km) severně od Miami. Fort Lauderdale je pojmenován po sérii pevností vybudovaných Spojených států během druhé Seminole války. Osm instituce vyššího vzdělání mají hlavní nebo satelitní areály v Ft Lauderdale.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Fort Lauderdale. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Fort Lauderdale. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Fort Lauderdale a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Fort Lauderdale a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Fort Lauderdale přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Certifikát postgraduálního studia Paralegal

Nova Southeastern University, Shepard Broad College of Law
Certifikát
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Program certifikátů NSU Law Paralegal Studies Post-Baccalaureate vám poskytuje výhodu ve vysoce náročné a poutavé kariéře jako paralegal s advokátními kancelářemi v USA ...

Čtěte více