Filter
Certifikát
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikační programy mohou být vynikajícím způsobem, jak se připravit na bakalářské studijní programy. Tím, že působí jako úvodní základ pro předmět programu, certifikační programy poskytují vědcům výhodu při usilování o mimořádné výsledky.

Někteří se ptají, "co je certifikát v právu studia?" A proč, pokud mají v úmyslu dokončit LLB nebo JD, mohou potřebovat certifikaci. Certifikát o právním studiu může záviset na programu certifikátu, který se uskutečňuje, ale ve většině případů zahrnuje účast účastníků programu na základních znalostech právní praxe a studia nezbytných pro uspět v pokročilejším právním programu. Toto osvědčení funguje jako základ pro přípravu studentů na ztížení vysoce intenzivního akademického vývoje v programech na vyšší úrovni. Pokročilejší studijní osvědčení o právu mohou také sloužit k akreditaci odborníků z praxe.

Studenti, kteří dokončí certifikát o právnických studiích, mohou získat výhodu v kritických profesních dovednostech. Mezi těmito dovednostmi patří především schopnost jasně a přesně diskutovat a komunikovat. Mezi další cenné dovednosti patří vypracování právní dokumentace a účinná práce s právníky a soudci.

Programové náklady jsou obecně určovány na základě univerzity. Délka programu a veškeré potřebné materiály mohou také ovlivnit celkové výdaje.

Mnozí, kteří se zabývají právnickými studijními programy, pokračují v praxi jako soukromí nebo právníci nebo právní zástupci. K dispozici je však řada dalších možností pro ty, kteří mají dokončené studium právnických studií, včetně více neortodoxních oblastí, které mnozí nemusí považovat. Například certifikát v právnických studiích může být cenný pro manažera HR, který vyžaduje rozsáhlé znalosti pracovního práva. Další profesí, která by získala hodnotu z certifikátu, je manažer shody, který musí znát zákon o ochraně zdraví a bezpečnosti.

Mnohé univerzity nabízejí on-campusové programy doplněné online certifikačními programy, které studentům umožňují volit mezi studiem v zahraničí, místními studiemi nebo účastí na flexibilním on-line programu. Chcete-li získat další informace, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací laboratoř školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Law Studies

University of Essex Online

Pokud máte zájem zkusit vysokoškolské studium, může být náš kurz CertHE Law online dosažen jako samostatná kvalifikace nebo použit jako odrazový můstek k bakalářskému stu ... [+]

Zákon CertHEO kurzu CertHE Law

Pokud máte zájem zkusit vysokoškolské studium, může být náš kurz CertHE Law online dosažen jako samostatná kvalifikace nebo použit jako odrazový můstek k bakalářskému studiu. Cílem kurzu je seznámit studenty s anglickým právním systémem, a to jak z hlediska občanského, tak i kriminálního, jakož i při pohledu na klíčové pojmy a principy trestního práva.

Studie je založena na specifických záležitostech týkajících se práva v kontextu modulů s různými funkcemi, které rozvíjí komunikační, prezentační, písemné, analytické a kritické myšlení.

Zákon je všeobecně uznávaným a velmi uznávaným tématem a znalosti získané na našem CertHE zákonu vám otevírají mnoho příležitostí k rozvoji vaší kariéry jak uvnitř, tak mimo právní oblast.... [-]

Spojené království UK Online Colchester
Přihlašování započato
Kombinované
16 měsíců
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Paralegal

Paralegal program Certifikát Paralegal poskytuje studentům 24 hodin odborných kurzů v oboru práva a splňuje nebo překračuje požadavky na dobu trvání programu uznaných org ... [+]

Paralegal program Certifikát Paralegal poskytuje studentům 24 hodin odborných kurzů v oboru práva a splňuje nebo překračuje požadavky na dobu trvání programu uznaných orgánů a organizací Paralegal .

Online kurzy se setkávají každý týden za interaktivní přednášku, ve které studenti mohou vidět, slyšet a klást otázky svých instruktorů. Přinášíme vám třídu. K dispozici jsou také tradiční třídy založené na kampusu.

Studenti Centra pro pokročilé právní studia mají následující výhody:

Kvalifikovaná fakulta - Právnické kurzy jsou vyučovány zkušenými advokátySlužby kariéry - Věnovaná podpora při hledání zaměstnání po ukončení studiaCanvas LMS - inovativní a intuitivní systém řízení učeníTabule Collaborate Ultra - Vidět, slyšet a mluvit s instruktory a spolužáky v reálném časeWestlaw - Premier online právní služba pro advokáty a právníkyProDoc - pokročilý software pro automatizovanou tvorbu právních dokumentůMicrosoft Office 365 - Obsahuje aplikace Word, PowerPoint, Excel, Outlook a další@ Paralegal .edu e-mail - Vaše profesionální e-mailová adresa, aby po ukončení studia... [-]
Spojené státy americké Houston
Září 2019
Kombinované
8 měsíců
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině