Certifikát v zákoně o ochraně osobních údajů a ochraně osobních údajů

Všeobecné informace

Popis programu

Nový online certifikát v programu Cybersecurity

  • pochopit dopad zákonů a politik
  • vyhodnotit podnikatelský nebo organizační program týkající se bezpečnosti počítačů a ochrany osobních údajů
  • posoudit osvědčené postupy v oblasti průmyslu spolu se státními, federálními a mezinárodními pravidly v oblasti počítačové bezpečnosti a ochrany soukromí,
  • rozhoduje a radí rozhodujícím osobám o tom, jak orientovat podnik nebo organizaci tak, aby se rychle přizpůsobily neustále se měnícímu riziku, souladu, právnímu a politickému prostředí.

Program se skládá ze tří kurzů pro celkem devět kreditních hodin a je nabízen v plně online formátu distančního vzdělávání, který umožňuje studentům absolvovat kurzy v časech, které nejlépe odpovídají jejich plánům. Každý kurz trvá 14 týdnů a může být proveden souběžně, takže všechny tři kurzy mohou být dokončeny v jednom akademickém semestru.

Všichni studenti jsou povinni přijmout zákon o kybernetické bezpečnosti

Cyber ​​Crime

3 Online

Kybernetická válka, inteligence

3 Online

Kybernetická bezpečnost

3 Online

Cybersecurity Frameworks

3 Online

Zákon o kybernetické bezpečnosti

3 Online

Kybernetický zákon

3 Online

Elektronické vyhledávání

3 Online

Globální zákon o ochraně soukromí

3 Online

Shoda se zdravotní péčí

3 Online

Technologie, soukromí a právo

3 Online

Online kurzy na Albany Law School jsou obecně asynchronní. To znamená, že učení probíhá on-line v systému Learning Management System (LMS) (tj. Plátno), kde se studenti vzájemně vzájemně propojují prostřednictvím diskusí a úkolů, které usnadňuje kvalifikovaný profesor práva. Takové asynchronní učební prostředí umožňuje studentům přístup k obsahu kurzu podle vlastního plánu, což je ideální pro ty, kteří jsou zaměstnáni nebo mají jiné povinnosti.

Přestože kurzy nabízejí velkou flexibilitu v tom, že se studenti mohou přihlásit a účastnit se kdykoliv během dne, tyto kurzy nejsou samy o sobě. Očekává se, že se studenti pravidelně a průběžně účastní v průběhu každého kurzu. Všechny online kurzy také stanovily lhůty, které jsou nutné pro diskusní příspěvky, kvízy, písemné zadání a dokončení dalších vzdělávacích aktivit.

Všech devět kreditů získaných v on-line absolvent certifikátu program může být aplikován na Magistr v právních studiích v cybersecurity a ochraně soukromí práva titul.

* Při přijímání není požadována přijímací zkouška.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Albany Law School educates and empowers tomorrow’s leaders in law practice, business, public interest, and government. We connect the classroom to the profession, government, and the community through ... Čtěte více

Albany Law School educates and empowers tomorrow’s leaders in law practice, business, public interest, and government. We connect the classroom to the profession, government, and the community through experienced-based learning, engaged scholarship, and a robust network of alumni and supporters. Learning at Albany Law School is a joint venture between students and faculty members, supported by staff, administrators, alumni, and the Board of Trustees. Our students develop a sophisticated understanding of legal policy and doctrine, a broad range of professional competencies, and a deep commitment to justice and ethical values. Méně