Bakalář práva

Všeobecné informace

Popis programu

Program byl založen v roce 2007. Od svého založení program nabízí kurzy veřejného práva a práva šaríja, které se vyučují v arabštině a angličtině. Program je uznáván lokálně a mezinárodně a kvalifikuje své absolventy, aby byli připraveni efektivně konkurovat na profesionálním trhu.

Zpráva programu

Příprava významných odborných zákonitostí se základními morálními hodnotami, právními dovednostmi a znalostmi, které se týkají saudského a mezinárodního práva a Šarie.

Výhody programu práva na univerzitě Dar Al-Hekma

Bakalářský studijní program na univerzitě Dar Al Hekma je prvním právnickým programem pro ženy v Saúdské Arábii, který se vyučuje v arabštině a angličtině.

Je to první program v západní oblasti Saúdské Arábie, který vyučuje mezinárodní právo. Učební plán kombinuje teoretické a aplikované dovednosti, které studentům umožní naučit se saudské právo, šarijské právo a mezinárodní právo, což umožňuje studentkám, aby byly vypracovány v arabštině a angličtině. A umožňuje jim vybrat si kurzy, které doplní jejich individuální zájmy a profesní cíle.

Studenti práv vyznamenali výkon na nejvyšší regionální a mezinárodní úrovni. Dar Al-Hikma Law Program byl jediným programem, který reprezentoval království v mezinárodních právních arbitrážních hrách, přičemž Dar Al-Hikma byl nejlepším týmem na Blízkém východě za posledních několik let.

Právní program zahrnuje vysoce kvalifikované členy fakulty z prestižních univerzit po celém světě, pozadí a výzkumné zájmy v oblasti práva, což studentům umožňuje učit se o různých mezinárodních kulturách během studia.

Unikátní a bohaté prostředí univerzity umožňuje jedinečnému a bohatému prostředí univerzity zvýšit důvěru v sebe a prezentovat a prezentovat ústní a písemné právní argumenty s důvěrou a silou podporovanou argumenty a důkazy a výzvami na mezinárodních právních fórech.

Advokátní program umožňuje absolventům pracovat v mezinárodních advokátních kancelářích a pokračovat ve studiu na prestižních mezinárodních univerzitách. .

Pracovní příležitosti nebo kariérní vyhlídky

Absolventi studijního programu mohou pracovat jako:

  • Právníci pro místní společnosti v Saúdské Arábii.
  • Právníci u mezinárodních společností uvnitř i vně Saúdské Arábie.
  • Domácí právníci nebo právní poradci ve veřejných, soukromých nebo jiných organizacích.
  • Postavení na ministerstvech.
  • Občanský úřad.
  • Analytik mezivládní organizace.
  • Politický korespondent.
  • Člen fakulty (po absolvování postgraduálního studia).
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Located in the heart of the metropolitan city of Jeddah, Dar Al-Hekma is one of Saudi Arabia's leading teaching and research universities for young women. Since its opening in 1999, Dar Al-Hekma is de ... Čtěte více

Located in the heart of the metropolitan city of Jeddah, Dar Al-Hekma is one of Saudi Arabia's leading teaching and research universities for young women. Since its opening in 1999, Dar Al-Hekma is dedicated to endowing its pupils with the skills and knowledge they need to flourish and succeed in a rapidly changing world.?? Méně