Program byl založen v roce 2007. Od svého založení program nabízí kurzy veřejného práva a práva šaríja, které se vyučují v arabštině a angličtině. Program je uznáván lokálně a mezinárodně a kvalifikuje své absolventy, aby byli připraveni efektivně konkurovat na profesionálním trhu.

Zpráva programu

Příprava významných odborných zákonitostí se základními morálními hodnotami, právními dovednostmi a znalostmi, které se týkají saudského a mezinárodního práva a Šarie.

Výhody programu práva na univerzitě Dar Al-Hekma

Bakalářský studijní program na univerzitě Dar Al Hekma je prvním právnickým programem pro ženy v Saúdské Arábii, který se vyučuje v arabštině a angličtině.

Je to první program v západní oblasti Saúdské Arábie, který vyučuje mezinárodní právo. Učební plán kombinuje teoretické a aplikované dovednosti, které studentům umožní naučit se saudské právo, šarijské právo a mezinárodní právo, což umožňuje studentkám, aby byly vypracovány v arabštině a angličtině. A umožňuje jim vybrat si kurzy, které doplní jejich individuální zájmy a profesní cíle.

Studenti práv vyznamenali výkon na nejvyšší regionální a mezinárodní úrovni. Dar Al-Hikma Law Program byl jediným programem, který reprezentoval království v mezinárodních právních arbitrážních hrách, přičemž Dar Al-Hikma byl nejlepším týmem na Blízkém východě za posledních několik let.

Právní program zahrnuje vysoce kvalifikované členy fakulty z prestižních univerzit po celém světě, pozadí a výzkumné zájmy v oblasti práva, což studentům umožňuje učit se o různých mezinárodních kulturách během studia.

Unikátní a bohaté prostředí univerzity umožňuje jedinečnému a bohatému prostředí univerzity zvýšit důvěru v sebe a prezentovat a prezentovat ústní a písemné právní argumenty s důvěrou a silou podporovanou argumenty a důkazy a výzvami na mezinárodních právních fórech.

Advokátní program umožňuje absolventům pracovat v mezinárodních advokátních kancelářích a pokračovat ve studiu na prestižních mezinárodních univerzitách. .

Pracovní příležitosti nebo kariérní vyhlídky

Absolventi studijního programu mohou pracovat jako:

  • Právníci pro místní společnosti v Saúdské Arábii.
  • Právníci u mezinárodních společností uvnitř i vně Saúdské Arábie.
  • Domácí právníci nebo právní poradci ve veřejných, soukromých nebo jiných organizacích.
  • Postavení na ministerstvech.
  • Občanský úřad.
  • Analytik mezivládní organizace.
  • Politický korespondent.
  • Člen fakulty (po absolvování postgraduálního studia).
Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Poslední aktualizace Duben 30, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 1, 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
320,000 SAR
K dispozici jsou stipendia
Deadline
Srp 29, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 1, 2019
End Date
May 5, 2020
Termín odevzdání přihlášek
Srp 29, 2019

Zář 1, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Srp 29, 2019
End Date
May 5, 2020