Akreditováno: Law Society of Scotland

Pokud byste chtěli absolvovat kariéru jako profesionální advokát, je hlavním směrem vstupu do povolání bakalářské právo LLB. Rozvíjíte své právní znalosti a dovednosti prostřednictvím studia základních oblastí soukromého, veřejného, ​​trestního a obchodního práva.

Hlavním cílem programu, který je akreditován právnickou společností ve Skotsku, je poskytnout vám znalosti a porozumění právnímu systému a právu Skotska. Budete mít prospěch z malých tříd, vynikající přístup k podpoře zaměstnanců a příležitost získat praktické zkušenosti prostřednictvím naší advokátní kanceláře GCU a zároveň pomáhat místní komunitě.

Mnoho absolventů pokračuje ve studiu Diplom in Professional Legal Practice (PEAT1), což je další fáze pro ty, kteří se chtějí kvalifikovat jako právníci.

Dvouletá rychlá LLB je k dispozici těm, kteří již mají titul Honors v jiné disciplíně.

Tvoje kariéra

Předcházející absolventi GCU LLB mají zajištěné zaměstnání jako advokáti v celé řadě advokátních kanceláří, včetně největších a nejznámějších firem ve Skotsku, jako jsou Brodies LLP, CMS Cameron McKenna LLP, Maclay Murray

Mezi pracovní místa patří také role řízení a dodržování předpisů v rámci bankovního a pojišťovacího odvětví, včetně banky Clydesdale Bank a Morgan Stanley, vyšetřovací a kontrolní úlohy v rámci regulačních orgánů, včetně Úřadu pro finanční řízení, policejního skotství a obchodních standardů a dalších rolí v organizacích, Ltd a Citizens Advice Scotland.

Co budete studovat

Rok 1

Úvod do právních systémů a studia, trestního práva a důkazů, veřejného práva, práva Šotů: lidská práva, stát a odpovědnost, povinnosti, důvěra, dědictví a právo rodiny

Rok 2

Obchodní právo, Dovednosti pro právní zaměstnání, Právo EU, Zákon o vybudovaném a přírodním prostředí, Současné otázky v řízení rizik

Rok 3

Právní věda a sociální teorie, výběr možností práva

Rok 4

Vyznamenání Disertace, výběr možností práva

Vstupní požadavky

Všechny vstupní požadavky uvedené v tomto dokumentu by měly sloužit jako vodítko a představovat minimum, které je třeba vzít v úvahu při vstupu. Žadatelé, u nichž byla podána podmíněná nabídka místa, mohou být požádáni, aby dosáhli více, než je uvedeno.

Rok 1

SQA vyšší

AABBB včetně angličtiny PLUS Nat 5 matematiky na C

Úroveň

BBB včetně angličtiny / práva PLUS GCSE Matematika na C / 4

ILC vyšší

H1, H1, H2, H3, H3, včetně angličtiny na H2 nebo nad PLUS matematiky na O1

IB Diplom

28 bodů musí obsahovat matematiku

BTEC

Úroveň 3 Rozšířený diplom v příslušném předmětu na úrovni DDM PLUS A Level English / Law at B PLUS Matematika na C / 4

Anglický jazyk

Žadatelé, jejichž první jazyk není angličtina, budou normálně vyžadovat, aby obsahovali IELTS o celkové hodnotě 7,0 s hodnotou 6,5 pro každý prvek nebo ekvivalent.

dodatečné informace

Další akademická a odborná kvalifikace

Každá aplikace na GCU se zvažuje individuálně. Pokud nemáte typickou akademickou vstupní kvalifikaci, ale můžete prokázat příslušné pracovní zkušenosti a / nebo kredity od uznávaných profesních orgánů, můžete mít nárok na vstup do tohoto kurzu prostřednictvím programu Recognition of Prior Learning.

Mezinárodní Pathways

Pokud nesplňujete požadavky anglického jazyka, můžete mít nárok na program Angličtina pro vysokoškolské studium.

Poplatky a financování

Poplatky, které zaplatíte, jsou většinou závislé na vašem poplatku. Jaký je stav studentského poplatku?

Poplatky za školné 2018/19

  • Domů: 1820 liber
  • RUK: 9250 GBP *
  • EU: 1820 liber
  • Mezinárodní: 11 500 liber

* Celkové školné pro studenty RUK, které absolvují tříletý nebo čtyřletý titul, je omezeno na 27 750 GBP. Zvláštní poplatky podléhají potvrzením skotské vlády a mohou se změnit po potvrzení.

Pokud zahájíte studium v ​​září 2018 nebo v lednu 2019, jedná se o roční nebo modulární poplatky, které se vztahují na dobu trvání kurzu; poplatky se však mohou měnit. Podrobné informace o způsobu změny poplatků si přečtěte naše poplatky a zásady vrácení peněz.

Další výdaje

Kromě poplatků za výuku kurzů se můžete setkat s dalšími náklady během vašeho pobytu na univerzitě.

Stipendia

Poskytujeme kvalitní vzdělávání za přiměřenou cenu; jako univerzita pro společné dobro, jsme odhodláni nabízet přístupné vyšší vzdělání talentovaným studentům tím, že udržujeme naše školné nízké a poskytujeme štědrý stipendijní balíček více než 2,5 milionů liber ročně.

Máte-li jakékoli dotazy nebo dotazy týkající se stipendií k dispozici pro rok 2018/19, neváhejte kontaktovat tým studentských dotazů.

Mezinárodní datum zahájení studenta

Pro nové zahraniční studenty začínají orientační akce dne 14. září 2018 . Tento extra čas je speciálně navržen tak, aby pomáhal novým zahraničním studentům usadit se ve Velké Británii a GCU před zahájením všeobecné indukce a výuky studentů.

Během tohoto období se uskuteční celá řada zábavných a informativních aktivit, včetně kampusů a prohlídek měst, stejně jako vítané akce, kde se můžete setkat s dalšími zahraničními studenty.

Metody hodnocení

Cílem naší strategie učení a výuky je vybavit naše studenty znalostmi, dovednostmi a atributy, které by mohly fungovat jako flexibilní nezávislí žáci celoživotního učení při vývoji a zakotvení inovativního a relevantního učení a výuky založeného na zdravém výzkumu a stipendiu.

V míře využíváme celou řadu posuzovacích technik, z nichž některé jsou speciálně navrženy tak, aby zvyšovaly dovednosti, které naši studenti budou potřebovat na pracovišti. Například, výsměšná soudní cvičení jsou přijímána v řadě modulů, jako je vypracování různých právních dokumentů. Také filmujeme naše studenty, kteří provádějí rozhovory s klienty.

Metody výuky

Různé učební a výukové metody, které používáme, jsou navrženy tak, aby zajistily, že program je odborně relevantní i akademicky náročný. Používá se široká škála metod, včetně mootování, které využívá vyhrazenou místnost, ve které lze studovat a analyzovat vystoupení studentů.

Rozvíjíme digitální gramotnost našich studentů; v modulu Dovednosti pro právní zaměstnání mají studenti možnost zapojit se do společného výzkumu podporovaného aplikacemi sociálních bookmarking nebo prozkoumat využití Twitteru pro zlepšení jejich vzdělávacího zážitku. Inovační moduly, jako je Mooting, Mediation and Legal Skills jsou také součástí učebních osnov.

Naši studenti mají příležitost absolvovat kreditní práci s využitím modulu Profesionální odkazy. Mají také příležitost zúčastnit se soutěže Mooting Competition Student Law Society, která se koná v naší vyhrazené místnosti. Závěr této soutěže se koná ve skutečné soudní síni v Glasgowu před praktickým rozhodčím.

Nabízíme školení o zaměstnatelnosti v rámci modulů a na míru na míru ve spolupráci se společností Student Law Society. Semináře zahrnují: Získání životopisů a žádostí o práva studentů, získání stáže a imprese při rozhovoru pro studenty práva.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z GCU - Glasgow School for Business and Society »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 let
Denní studium
Price
1,820 GBP
Domov / Studenti EU; £ 9250 studentů RUK; 11 500 zahraničních studentů
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date