Bakalář práva (lib)

Všeobecné informace

Popis programu

Program Bachelor of Laws (LLB), spolu s magisterskými právy, magistry práva životního prostředí a PhD, jsou nabízeny právnickou fakultou USP. Tyto programy se zaměřují zejména na právní systémy regionu jižního Tichomoří, zejména na 12 členských zemí USP: Cookovy ostrovy, Fidži, Kiribati, Marshallovy ostrovy, Nauru, Niue, Samoa, Šalamounovy ostrovy, Tonga, Tokelau, Tuvalu a Vanuatu. Do programu je také zahrnut porozumění zákonům bývalých imperiálních mocností regionu, jako je Austrálie, Nový Zéland, Spojené království a Francie. Škola má silný výzkumný profil v řadě oblastí, včetně práva a politiky životního prostředí, obvyklého práva a práva pozemků.

Logo Fidži

Stupeň bakaláře práv (LLB) Univerzity jižního Pacifiku je akreditován prostřednictvím Fiji rady právního vzdělávání, Která působí pod vedením úřadu Vyhláška o právním poradci za rok 2009. Stupeň je uznán správní radou jako uspokojující akademické požadavky pro přijetí jako právník na Fidži. Akreditace Fidži je rovněž přijímána jako konvenční v jiných jurisdikcích oblasti USP pro účely přístupu k právní praxi v těchto jurisdikcích.

Logo LCA

Kromě toho jsou kurzy LLB také akreditovány Advokátní poradní výbor právnické rady Austrálie.

Bakalářský titul Law je nabízen jako čtyřletý osobní program v kampusu Emalus Campus, ale je nabízen online v režimu vzdáleného a flexibilního učení.

Lady-justice-2388500_960_720

Zvláštní požadavky na přijetí:

Pro přijetí do bakalářského právního řádu musí osoba: a) absolvovat v angličtině uznaný formulář 7 nebo rovnocennou zkoušku se 60% (nebo rovnocenným); Nebo b) splnil kritéria pro dospělé studenty; Nebo c) bakalářský titul z USP nebo bakalářský titul nebo rovnocenná kvalifikace zahrnující alespoň tříletou studium na plný úvazek od jiné uznané terciární instituce. (Studenti přijatí podle této klauzule jsou známí jako absolventy).

Požadavky na program:

Bachelor of Laws se skládá ze 32 kurzů, z nichž 8 je na úrovni 100, 8 je na úrovni 200 a 16 na úrovni 300.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training o ... Čtěte více

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training on all aspects of Pacific culture, environment and human resource development needs. Méně