Northcentral University (NCU)

Úvod

Read the Official Description

Northcentral University

Northcentral univerzita byla založena, aby přístupné, vysoce kvalitní, online absolventské hodnosti na pracovní profressionals. Jako regionálně akreditované vysoké škole, on-line, NKJ slouží studentům na celém světě, se zaměřením na doktorských a magisterských studijních programech v školy podnikání a technologie Management, vzdělávání, psychologie a manželských a rodinných věd. NKJ využívá One-to-One fakultní model - jednoho studenta spárované se členem NCU je 100% doktorské fakultě v každém kurzu - vytvořit více osobní vzdělávací zážitek pro dospělé studenty, kteří sdílejí vášeň pro vynikající výsledky v oblasti vysokoškolského vzdělávání.

Northcentral univerzita je regionálně akreditované univerzitou přináší on-line studia a doktorských studijních programů v podnikání, vzdělání, psychologie a manželství a rodinné terapii, aby profesionály po celém světě. Advance do vyššího stupně s NKJ a zvýšit svou schopnost řešit problémy, myslet kriticky a zamyšleně, provádět výzkum, a účinně komunikovat v dnešním rozmanitém globálním prostředí. Zjistěte si, co více než 7000 studentů - a tisíce úspěšných absolventů již víte - Northcentral University pracuje pro profesionály.

Poslání

Northcentral univerzita vychovává odborníky po celém světě a poskytuje přístupné příležitost vydělat si na regionálně akreditovaných studijních USA. Northcentral mentorů studentů one-to-one s vysoce mandátem fakultou přes pokročilé dodacích modalit. Northcentral zavazuje k pomoci studentům dosáhnout akademicky a stát se významně přispěli do svých komunit av rámci svých profesí.


Zrak

Northcentral univerzita je přední online absolvent univerzity a světová jednička v poskytování bezprecedentní přístup do USA regionálně akreditované vysokoškolské vzdělání.

Northcentral University je regionálně akreditován WASC Senior akademie a univerzitní komise (WASC). 985 Atlantic Avenue, Suite 100, Alameda, CA 94501 1.510.748.9001, www.wascsenior.org.

Northcentral University se snaží umožnit studentům činit informovaná rozhodnutí o jejich akademický výběr programu tím, že zveřejňované informace pro potenciální studenty v jasné, včas, a věrohodným způsobem. Navštivte www.ncu.edu/GE~~dobj pro více informací.

Aktivní programy a specializace se mohou lišit. Obraťte se prosím na NKJ pro současné programové nabídky a specializaci.

Kliknutím (Odeslat, požadovat informace, atd), chápu, že Northcentral mne kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo textové zprávy týkající se programů, kde jsem projevili zájem.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba Trestní Justice (online)

Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené státy americké Prescott

Tento Criminal Justice specializace je navržen tak, aby vám pomůže rozvíjet pokročilé schopnosti a analytické schopnosti potřebné k řízení a vedení pozicích v nápravných zařízeních, [+]

MBA Criminal Justice (on-line)

 

Tento Criminal Justice specializace je navržen tak, aby vám pomůže rozvíjet pokročilé schopnosti a analytické schopnosti potřebné k řízení a vedení pozicích v nápravných zařízeních, vymáhání práva a soudní systém. Získáte jedinečný vhled do provozní a organizační struktuře policejních orgánů, a naučit pojmy vztahující se k nastavení vymáhání práva. Můžete se také prozkoumat dynamickou povahu globální multikulturní sítě spojující různé právní tradice a kódy, a to jak v tuzemsku iv zahraničí, a jejich napojení na trestné činnosti, prosazování práva reakce, etiky a právní systém. Jako absolvent, můžete najít profesionální pracovní příležitosti v donucovacích orgánů a soukromých bezpečnostních firem. Školné Na univerzitě Northcentral, jsme hrdi, že je zcela transparentní, pokud jde o školné a poplatky. Přijali jsme all-inclusive školné model, který vám náklady na vaše Master of Business Administration školné a poplatky v jednom bytě * programu kurzu. Pouze dodatečné náklady nad vaší rychlosti programu MBA je knihy.Více informací o nákladech MBA NKJ je níže: ... [-]