Colorado Technical University Online

Úvod

Read the Official Description

Colorado Tech Online je věnován na pomoc motivovaných profesionálů udržet jejich konkurenceschopnost, usiluje o nové plošiny kariéry spokojenost nebo přidat real-svět pověření k jejich akademické úspěchy. Na naší úžasné Virtual Campus, můžete měřítko novou tvář moderního vzdělávání a vydělat kariéru-soustředěný stupně zcela on-line, bez ohledu na to, kde pracují, žijí nebo cestují.

Colorado Tech Online nabízí úžasný zážitek z jakéhokoliv akademického Internet-připojený počítač. Náš průmysl-aktuální kurz dodávku systému poskytuje bohatý, dynamický, interaktivní zážitek. Kurzy jsou plně on-line, a ne pouze e-mailové komunikace, a budete mít více příležitostí k interakci s instruktory a spolužáky.

Na Colorado Tech online, budou vaše kurzy podporovat spolupráci při učení a nabídne osvěžující, relevantní výměnu myšlenek a znalostí. Váš obor-zkušení instruktoři budou napodobovat real-svět situací, aby vám znalosti, které potřebujete, aby vám pomohou uspět po dokončení studia. Váš stupeň přidá cenný pověření k r'sumï ¿½ jako sledovat své profesionální sny.

Colorado Tech Online nabízí bakalářské studijní programy v oboru Business Administration, informačních technologií, Trestní soudnictví a účetnictví, jakož i magisterských studijních programech v Podniková ekonomika a management. Snažíme se řešit problémy real-svět s flexibilní on-line výukových programů, které pojmou mnoho a různé potřeby různorodé studentské populace.

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA Zprostředkování A řešení Sporů

Online forma Kombinované 15 měsíců September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

MBA se zaměřením na zprostředkování a řešení sporů se nabízí Colorado vysokého učení technického v němž s Ústavem pro pokročilé řešení sporů (IADR). [+]

Koncentrace ve zprostředkování a řešení sporů Řešení sporů je stále významné v moderní obchodní prostředí, protože to může zabránit zúčastněné strany od stávat se zapletený do nákladných soudních sporů, stávek nebo jiných poruch. org / "target = _blank> MBA se zaměřením na zprostředkování a řešení sporů se nabízí Colorado vysokého učení technického v němž s Ústavem pro pokročilé řešení sporů (IADR). této průmyslové dosavadního průběhu studia byl speciálně navržen tak, aby si absolventi připravit věnovat se kariéře příležitostí, jako rozhodce, právní poradenství, pracovní vztahy Manažeři, specialisté řešení konfliktů, integrace Manažeři a mnoho dalších. Kurzy v tomto odvětví proudu Studijní program MBA vyučují zkušení instruktoři. Studenti budou mít možnost absorbovat relevantní a aktuální perspektivy a odborných poznatků z lidí, s vlastní zkušenosti vyjednávání tichý nebo smluvních ujednání v moderním světě obchodu. Vyvinuto ve směru lídry v oboru správy, program klade důraz na aplikaci znalostí mediačního procesu na pracovišti a odráží rovnováhu potřebné pro vývoj vynikající zprostředkování schopnosti poskytovat a používat kvalitní postupy řešení konfliktů. Tento program obsahuje dvě integrační a interaktivní vyvrcholení kurzy: MDR Capstone I. Hlavním cílem tohoto kurzu je navrhnout strategický plán pro analýzu a kategorizaci materiálu prvky sporu. Studenti budou používat funkční dovednosti získané z předchozích jádra a kurzy hodin soustředění na řešení problémů a využít příležitosti, před nimiž prostředníci v obchodním prostředí. MDR Capstone II. V tomto kurzu budou studenti za úkol uplatňovat strategii, analýzu a rozhodování matice Capstone I simulovaného sporu. Kurz poskytuje příležitost k posouzení situace a vývoj kurzů opatření k řešení těchto situací. ... [-]