California School of Law

Úvod

Read the Official Description

California School of Law

California School of Law je online zákon škola s cílem poskytovat vzdělávací zážitek, který je co nejblíže k tomu v tradiční rezidenční právnické škole. Studenti na CSL můžete vidět a mluvit s profesory a spolužáky po přihlášení do živého Video Conferencing třídě ze svého počítače doma nebo v práci.

Všechny třídy jsou vyučovány zkušený fakulty, z nichž všichni složili California State advokátní zkoušky nebo advokátní zkoušky v jiném státě.

Jak on-line Law School Třídy Práce

Studenti si vybrat The California School of Law Online Law School získat titul JD, protože se nemohou zúčastnit bytový zákon škola kvůli pracovním nebo rodinné závazky, nemluvě o obrovskou finanční zátěž výuky a cestování podílejí na účast na rezidenční právnickou fakultu.

Třídy na Kalifornie School of Law poskytují skutečný zážitek školy zákon tempem, a cenu, která je zvládnutelný pro pracovní dospělé.

Třídy setkat každý týden v úterý a ve čtvrtek večer, se studenty a profesory, které se účastní v živé videokonference. Ve třídách, které diskutovat a diskutovat o zákon, jako kdyby byly fyzicky ve stejné místnosti. V těchto třídách profesorů využívají tradiční sokratovská metoda právního vzdělání, studenti dělat případových prezentací a jsou zpochybňovány o případu u profesora.

Nejmodernější technologie umožňuje studentům, aby předložily vyšetření, eseje a memoranda o právu, pro profesoři přezkoumat, diskutovat a kvalitní. Tato technologie také umožňuje studentům vytvářet studijní skupiny, v nichž diskutují případy, obchodní třídy obrysy, přípravka pro testy a spřátelit se a síťových připojení, které může trvat celý život.

Přijímací standardy

California School of Law se zajímá o studenty, kteří se chtějí stát úspěšnými právníci a jsou ochotni tvrdě pracovat, aby se dosáhlo Juris doktorát. Máte-li bakalářský titul máte nárok na právní přijímacích řízení na školách.

Žadatelé s bakalářský titul

Žadatelé s bakalářský titul z akreditované vysoké škole nebo vysoké škole, s minimální GPA 2,0 splňují on-line normy právnické fakulty přijetí a jsou způsobilé pro právnické fakulty přijetí.

Výjimky pro žadatele bez bakalářský titul

Žadatelé s 100 vysokoškolských jednotek jsou považovány za přijímací výjimku z právnické fakulty. Žadatelé s minimálním GPA 2,0 splňují on-line normy právnické fakulty přijetí a jsou způsobilé pro právnické fakulty přijetí.

Žadatelé s magisterský titul (ale bez bakalářský titul), jsou považovány za přijímací výjimku z právnické fakulty.

Úvěry

California School of Law poskytuje studentům s několika prostých a atraktivní splátka úvěru plánů. Každý student zapsal do Kalifornie School of Law bude schválena pro splátky úvěru. Výuka je účtován semestru, nikoli rok, vedení i jistiny a úroků nízká.

Bary Schválení

Kalifornie státní Bar

California School of Law je registrován jako distančního studia právnické fakulty s Výborem Bar vyšetřovatelů Státní baru Kalifornie.

V dubnu 2009 Výbor Bar vyšetřovatelů Státní baru Kalifornie provedl kompletní na místě kontrolu Kalifornie School of Law, včetně to je firemní kanceláře, studentské a obchodních záznamů, vzdělávání technologií a Fakulty. Výbor Bar vyšetřovatelů schválila registraci Kalifornie School of Law jako distančního vzdělávání Law School.

Absolventi Kalifornie School of Law získat titul Juris Doctor, vytváří řadu pracovních příležitostí jako právník, profesor práva, podnikatele a další.

Absolventi Kalifornie School of Law jsou způsobilé sedět na Kalifornské státní advokátní zkoušky a existují způsoby, jak pracovat jako advokát v každém státě.

American Bar Association

K dnešnímu dni, American Bar Association (ABA) nemá akreditován žádný on-line Law School. To znamená, že Kalifornie škola práva není akreditován American Bar Association.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Juris Doctor »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Juris Doctor

On-line Juris Doktorát

Online forma Kombinované September 2017 Spojené státy americké Santa Barbara

Každý student, který postupuje z Kalifornie School of Law obdrží Juris doktorát, vytváří mnoho pracovních příležitostí jako právník, profesor práva, podnikání osoby, nebo tam, kde si to představit svou kariéru, která vás. [+]

California School of Law je online zákon škola s cílem poskytovat vzdělávací zážitek, který je co nejblíže k tomu v tradiční rezidenční právnické škole. Studenti na CSL můžete vidět a mluvit s profesory a spolužáky po přihlášení do živého Video Conferencing třídě ze svého počítače doma nebo v práci. Nejmodernější technologie je využívána k poskytování přímé, živé obousměrné audio / video komunikaci mezi fakultou a studenty, vytvářet virtuální učebny. To umožňuje profesory a studenty diskutovat a diskutovat o zákon pomocí sokratovská metoda, jako kdyby byly fyzicky ve stejné místnosti. Prvotřídní plány California School of Law zveřejňuje Třiďte plán na svých internetových stránkách před začátkem každého semestru studia. Studenti také obdrží e-mail, informuje o jejich plánu. California School of virtuálních tříd zákona se setkat v úterý a ve čtvrtek večer od 06:00 hodin - 9:00 pmPST nebo PDT, která je od 9:00 do 12:00 EST nebo EDT na východním pobřeží. Studenti se dvě třídy každou noc, první třídy od 6:00 hod - 07:30 hod a druhé třídy od 7:30 hod - 09:00 hod. California School of Law je na trimestru systému, tj, jsou tam tři semestry ročně a čtyři roky dokončit právnickou školu. Každý semestr je čtyřměsíční semestr, každá třída se schází 30krát, s konečnou a střední termínů, jako například na tradiční rezidenční právnických fakultách. Doba Class je jen část času studie vyžadované vydělat Juris doktorát. Stupně Stupně jsou založeny především na závěrečnou zkouškou a dva v polovině období zkoušky. Instruktoři mohou vyžadovat písemné doklady kromě vyšetření. Někteří instruktoři poskytnout dodatečné kontroly nebo jiná cvičení, včetně vrtací otázkami, které mohou nebo nemusí započítávat do konečné známky. Odborní může faktorem pro studium, ale to je méně než 5%. Nicméně, profesor může odečíst polovinu známku na konci trimestru k neúčasti. The Final je minimálně 75% stupně, midterms a účast dokončení zbývajících 25 procent. 2., 3., třídy 4. ročníku ne vždy sledovat tento vzorec, například v právního výzkumu a psaní a Trial advokacii studenta stupeň je založen na psaní úkolů a projektů. Dopis stupně jsou udělovány, a plus a mínus stupně jsou uvedeny Promoce Program trvá 4 roky dokončit, a nemůže být urychleny na 3 roky (studenty právnické fakulty, kteří se účastní 3-leté právní školní programy nejsou povoleny do práce, když se účastní). Každý student, který postupuje z Kalifornie School of Law obdrží Juris doktorát, vytváří mnoho pracovních příležitostí jako právník, profesor práva, podnikání osoby, nebo tam, kde si to představit svou kariéru, která vás. Výuka Předpokládaný vyučování pro každý trimestr je $ 3,000. Za rok, školné je $ 9,000.00. Celkové předpokládané náklady na školné, aby tento program Juris doktorát je $ 36,000.00. Aplikace Příští trimestr začíná 24. března 2016. Uzávěrka přihlášek pro příští čtvrtletí je 01.7.2016. [-]

Contact

California School of Law

Adresa, 1. řádek Hollister Avenue 5276
93111 Santa Barbara, USA
Website https://californiaschooloflaw.com/
Telefonní číslo +1 805 770-3030