University of Greenwich

Úvod

Read the Official Description

Univerzita Greenwich

&nbsp

&nbsp

Přehled

&nbsp

Toto je váš začátek. Vaše prázdné plátno. Čeká na vás, aby vaše značka. To je tvůj čas. Začíná zde na Greenwich, domácí času sám. Dovolte, abychom vás tam. Jak měříme čas? Podle toho, jak moc jsme vyrostli, a to, co jsme dosáhli, nebo tím, kdo jsme se stali?

&nbsp

Investovali jsme miliony na třech kampusech, 1200 programů a prvotřídní výzkum, s jediným cílem - udělat si čas zde počítat. Takže, dejte nám otevřít oči, k jednomu z největších univerzitních nastavení na světě. Domovem mnoha nádherných budov, jako malované galerie Christophera Wrena, kde se tisíce našich studentů absolvent každý rok. Je to vidět na začátek mnoha úspěchů.

&nbsp

Naše Greenwich Campus, s jeho velkolepým barokní architektury je určen světového dědictví UNESCO - a zpět kapka pro mnoho významných filmech: The Queen, Wolfman, Zlatý kompas, Sherlock Holmes. Naše historické stavby jsou také domov pro moderní vybavení, state-of-the-art Cisco Systems, zbrusu nové televizní studio, knihovna a galerie moderního umění.

&nbsp

Z Královské observatoře, můžete vidět, že ikonický památky Londýna jsou v dosahu. A s Canary Wharf přímo naproti, není divu, že máme tak silné vazby s obchodním světě.

&nbsp

Zjistíte, Greenwich vzrušující a pulzující místo k životu taky.S rušného trhu, široká nabídka barů a restaurací, všechny nejnovější kapely hrají v O2 Areně a mnoha dalších místech po celé Londýně. Ale to není všechno.

&nbsp

Naše Avery Hill školní areál je zelená oáza se těší nejlepší z obou světů. Osmdesát šest akrů krásné park a jen kousek autobusem od všichni, že Londýn má nabídnout. Uvnitř elegantní viktoriánské panské sídlo objevíte naši knihovnu. Bývalý taneční sál, je nyní domovem pro tisíce knih.

&nbsp

90 nohou skleněná kopule zimní zahrady stojí dominantní postavení na panoramatu. V obou místech na Avery Hill kampusu jsme strávili miliony na nové stavby a všechny nejnovější zařízení. Nové sportovní centrum je dnes jedním z nejlépe vybaveným ve Velké Británii.Naše nové výukové centrum domy state-of-the-art laboratoře a interaktivní přednáška divadlo, dělat to první třídy učí zkušenost. Více než 50 procent našich studentů bytových žije na naší stránce Avery Hill, která vytváří skutečný rozruch. Takže, ať už chcete hrát tenis, rugby, nebo jen setkání s přáteli na jednu noc v Dome. Budete vždy najít něco vzrušujícího dělat.

&nbsp

Sledujeme řeku Medway k našemu Medway Campus. Past Rochester, domov Dickense, s jeho impozantní katedrálou a impozantní hrad. Na historické námořní loděnici v Chatham. Univerzita sídlí ve velkolepé bývalý námořní úřady. Jakmile jste uvnitř, že jste nikdy příliš daleko od jeho námořní minulost.

&nbsp

Neustálé investice do doplňkové, moderní architektuře a nových zařízení ukazuje, že univerzita je také myslí dopředu. Vezměte Pilkington Buildin g, což je 21. století studentka pedagogické centrum, které nabízí prostor a kavárna. A co bylo kdysi Drill Hall je nyní nejdelší knihovna v Evropě. Kompletní s 2,7 kilometrů regálů a více než 150.000 knih, všichni sedí vedle nejnovějších technologií.

&nbsp

Tyto investice přilákaly mezinárodní společnosti z celého světa a výzkumných projektů, pokud dosáhl v NASA. Mnohem blíže k domovu, jsou pláže Broadstairs a Ramsgate a zvlněné krajině Kentu. Pro Vás těšit ve vašem volném čase. Vaše budoucnost je před vámi. Jak se tam dostat a kde jste skončili se na vás.

&nbsp

&nbsp

Studenti

"Teď jsem absolvoval na University of Greenwich, já budu ředitel lidských zdrojů."

&nbsp

"Já budu právník."

&nbsp

"Já jsem o krok blíž, aby se stal lékárníkem."

&nbsp

"Moje rodina je tak na mě pyšný."

&nbsp

"Právě jsem obdržel titul Honours v psychologii."

&nbsp

"S mým míry budu moci cestovat celý svět."

&nbsp

Přidejte se k nám, že univerzity byl zvolen číslo jedna pro studenta spokojenosti v Londýně.

&nbsp

Univerzita Greenwich. Udělej si svůj čas počítat.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLB »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLB

LLB (Hons) Obchodního Práva

Campus forma Denní studium 3 let September 2016 Spojené království Londýn

[+]

Vezměte prosím na vědomí, že informace na těchto stránkách se vztahuje k programu, který začíná v září 2016. Program LLB Hons Obchodní právo je nového na Greenwich - první příjem studentů začala v září 2015 - a to má za cíl stavět na úspěchu naší dobře zavedeného programu LLB Hons práva. Chcete vědět více? Pro další informace o tomto programu - včetně obsahu, programových poplatků a forma - a studovat s školy práva na University of Greenwich, vyplňte formulář vpravo a School of Law se dostat do kontaktu s Vámi e-mailem. [-]

LLB (Hons) Právo

Campus forma Denní studium 3 let September 2016 Spojené království Londýn

Program LLB Hons Zákon je tříletý stupně kvalifikační právo. Úspěšné absolvování stupně umožní absolventům pokračovat, aby provedla další výcvik požadovaný s cílem kvalifikovat do praxe, v Anglii a Walesu, jako advokát nebo obhájce ... [+]

Vezměte prosím na vědomí, že informace na těchto stránkách se vztahuje k programu, který začíná v září 2016. Program LLB Hons Zákon je tříletý stupně kvalifikační právo. Úspěšné dokončení stupně umožní absolventům pokračovat, aby provedla další potřebné, aby se kvalifikovat do praxe, v Anglii a Walesu školení, jako advokát nebo obhájce. Kromě základní znalosti potřebné pro kvalifikovaný mírou práva, budete mít možnost studovat širokou škálu odborných kurzů. Program zařídíme s praktickými přenositelných dovedností, které vás připraví na budoucí zaměstnání, a to jak v advokacii av širším profesionálním prostředí. Ty budou mít prospěch z prezentace pozvaných řečníků a síťové události se zaměstnavateli, profesními subjekty a absolventů, které vám pomohou s plánování kariéry. Budete mít také přístup k seminářů a akcí, jejichž cílem je pomoci vám se svým životopisem a žádostí o zaměstnání a při rozvíjení profesionální digitální přítomnosti. Škola práva má dobré vztahy s řadou zaměstnavatelů v Londýně, včetně advokátních kanceláří, komory advokáty 'a finančních institucí. Příležitosti mohou být k dispozici pro LLB Hons Právo studenti požádat o umístění, stáže a mentoring programů s různými zaměstnavatelů v právních a správních odvětví. LLB Hons Právo studenti jsou také schopni aplikovat podniknout pro bono práci prostřednictvím různých režimů vedených školy. Patří mezi naše právní poradenství centrum, vítěz 2015 LawWorks & generální prokurátor Student Pro bono Award za "obrovský dopad na komunitu". Centrum umožňuje studentům vybrané úzce spolupracovat s dobrovolnými právníky a vedoucí školicího právního zástupce střediska poskytovat poradenství pro veřejnost. Nevinnost Projekt v Londýně je také spustit z School of Law. V současné době jeden z pouhých deseti mezinárodních projektů přijaly jako členové sídlem v USA Innocence sítě, a jediný člen Spojeného království, Projekt umožňuje našim studentům aplikovat do práce na skutečných případech týkajících se justiční omyly. Tato důležitá práce může vést k podání žádosti o odvolání platí do trestních případů Revizní komise. Škola má tradici mimoškolních aktivit, včetně studenta-run právnické společnosti. LLB studenti mohou požádat o vybrán pro náš klient pohovor nebo mooting týmy, aby se dále své dovednosti a zkušenosti. Mooting argumentuje hypotetický případ v nastavení soudu. Naše LLB Hons Law byli studenti finalisté v OUP a BPP Národní Mooting soutěži 2014-15. Chcete vědět více? Pro další informace o tomto programu - včetně obsahu, programových poplatků a forma - a studovat s školy práva na University of Greenwich, vyplňte formulář vpravo a School of Law se dostat do kontaktu s Vámi e-mailem. [-]

LLB (Hons) Právo Senior Status

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Spojené království Londýn

[+]

Vezměte prosím na vědomí, že informace na těchto stránkách se vztahuje k programu, který začíná v září 2016. Senior Status programu LLB Hons je nového na Greenwich - první příjem studentů začala v září 2015 - a to má za cíl stavět na úspěchu naší dobře zavedeného programu LLB Hons práva. Senior Status program je dvouletý stupeň kvalifikační zákon speciálně navržen pro studenty, kteří již mají bakalářský titul v jiném oboru. Úspěšné dokončení programu umožní absolventům pokračovat, aby provedla další potřebné, aby se kvalifikovat do praxe, v Anglii a Walesu školení, jako advokát nebo obhájce. Program poskytuje solidní akademické vzdělání v oboru právo. To kombinuje získávání vědomostí hmotného práva s rozvojem širších přenositelných dovedností. Kdykoli je to možné, se snaží umístit práva v širším kontextu společenských, politických, morálních a ekonomických otázek. Chcete vědět více? Pro další informace o tomto programu - včetně obsahu, programových poplatků a forma - a studovat s školy práva na University of Greenwich, vyplňte formulář vpravo a School of Law se dostat do kontaktu s Vámi e-mailem. [-]

Contact
Adresa destinace
Old Royal Naval College, Park Row,
Medway, Anglie, SE10 9LS GB