University of Gloucestershire, The Business School

Úvod

Read the Official Description

University of Gloucestershire je středně velké univerzity s více než 160 let historie a je souhlasně zařazen mezi nejlepší moderní univerzity nezávislým dobrý univerzitní průvodce.

Rozvoj nových způsobů myšlení a vytváření slibných futures je integrován s naším závazkem k trvalé udržitelnosti a University of Gloucestershire je hodnocen v top 5 pro životní prostředí (Lidé a planeta Zelená univerzita Tabulka, 2009)

S více než 8.000 studentů nabízíme širokou škálu bakalářském, magisterském magisterské a doktorské tituly.

&nbsp

&nbsp

Business School


Naše Business School počátky se datují k 1834 a dnes je významným poskytovatelem vzdělání s více než 90 zaměstnanců a 2700 studentů, 550 z nich jsou doktorandů. S naší rozsáhlé znalosti a zkušenosti, které jsme vás podpoří při rozvoji profesionální a osobní dovednosti, které potřebujete k úspěchu v dnešním dynamickém a různorodém světě podnikání.

Škola nabízí řadu učil a výzkumných programů v oblasti podnikání a řízení (včetně marketingu a řízení lidských zdrojů), účetnictví a finance, výpočetní, cestovní ruch, volný čas a pohostinství, a práva a vítá pracovníků a studentů z více než 40 zemí.

Umístěný u parku v 24 akrů parku, původně viktoriánského botanická zahrada, Business School spojuje moderní a tradiční. Budovy jsou směsicí historických vil, cena-vyhrávat architektury a řezání laboratoře hrana počítače.

&nbsp

&nbsp

Akademický Silné


Naši studenti magisterský ocenění buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek. Marketing, nákupu a zásobování, účetní a personální vývoj ve všech oblastech, ve které pracovníci a studenti mají vynikal. Tato rozsáhlá síť k povolání a zapojení pracovníků ve výzkumu a podnikání v oblastech, ve kterých se učí naši zajišťuje výuku i nadále zaměřena jak a aktuální. Více než 50% výzkumu univerzity dosáhla mezinárodní standard, třetina z nich byla hodnocena jako vynikající mezinárodně (RAE, 2008).

Naše programy získávat talentované, kreativní jednotlivce, kteří chtějí přispět k jejich vlastní rozvoj, a že jejich organizace. Naše odkazy na mezinárodní partnery, jako jsou mezinárodní řízení programu Hochschule Liectenstein a Fachhochschule Vorarlberg, Univerzita aplikovaných věd, Rakousko, University of Zagreb, Chorvatsko a Kalaidos University, Curych uvede příklady naší vnější-vypadat, spolupracovní stylu.

&nbsp

&nbsp

Vybavení


Pět kolejích s en-suite pokojů a širokopásmový přístup, jsou on-site s více sály nachází jen deset minut chůze. Univerzita ubytování je k dispozici také v centru města a ubytovací služby zaregistroval bytů a domů k pronájmu.

Na místě máme refektář, stejně jako obchod, bankomat, prádelna a zdravotnické centrum. Unie Students '(SU), s barem, zábavních prostor a zaměstnání obchod je založen také na Park. SU zastupuje zájmy studentů a pracuje více než padesát různých společností, včetně národní ligy týmy sportů.

Vzdělávací centrum domy podnikání, výpočetní technika a právo sbírky a je tu vynikající přístup k široké škále on-line databází a časopisů. Student pracovní prostory s přístupem počítače, bezdrátové sítě, klidné studijní prostory a prostory pro skupinové aktivity úplný obraz.

&nbsp

&nbsp

Cheltenham Mezinárodní jazykové centrum


Pokud váš mateřským jazykem není angličtina, pak tam smět být odpovídající podporu na dosah ruky. Naše škola v domě jazyce - Cheltenham Mezinárodní jazykové centrum - poskytuje kurzy pro jedince s znalosti angličtiny jazyka pro postgraduální studium. Jsme akreditované Britskou radou.

&nbsp

&nbsp

Cheltenham


Cheltenham Centrum města je jen kousek od parku Campus a má kosmopolitní pocit, pomáhal mnoha festivalech, které ve městě - The Times nazval 'svět kapitálu festivalů'.

Londýn, Bristol, Cardiff, Oxford a Birmingham jsou všechny snadno přístup přes silnici a železnici.

&nbsp

&nbsp

Vstupní požadavky


Všechny studijní programy - dobrým prospěchem (v každém předmětu), nebo ekvivalentní; angličtiny na IELTS 6.5 nebo ekvivalent.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

LLM (doplňte)

Online & Campus forma Denní studium Kombinované August 2017 Spojené království Cheltenham

Máte-li příslušné postgraduální diplom nebo profesionální ocenění v právních předpisech (např. LPC nebo BVC), pak budete moci na začátek Tato do magisterského studia o ukončení 10-úvěr opakovací ... [+]

LLM (Top Up)

 

Máte-li příslušné postgraduální diplom nebo profesionální ocenění v právních předpisech (např. LPC nebo BVC), pak budete moci na začátek Tato do magisterského studia dokončením 10 úvěrů opakovací modul právního výzkumu a 60 úvěry 18.000 - Slovo práce. Disertační práce může být v jakékoliv oblasti práva, které vás zajímají.

 

 

Výhody

dobít odborné postgraduální kvalifikace na Masters v právo (LLM) Studie z celého světa svým vlastním tempem, ale s plnou podporou a dohledem on-line zdrojů

 

Vstupní požadavky

Budete potřebovat alespoň postgraduální kvalifikace v právu, např. prošel LPC nebo BVC. ... [-]


LLM V Mezinárodní Obchodní Právo

Campus forma Denní studium Kombinované August 2017 Spojené království Cheltenham

Hlavní program je v právu LLM International Business, ale tam jsou další odborné ocenění s názvem, který vám umožní zohlednit své vlastní specializaci, včetně ... [+]

LLM v oboru práva International Business

 

Máte-li zájem vypořádat s intelektuální výzvou práva a zjistit, jak uvést teorii do praxe, může to samozřejmě pro vás, ať jste kdekoliv na světě.

Hlavní program je v právu LLM International Business, ale tam jsou další odborné ocenění s názvem, který vám umožní zohlednit své vlastní specializaci, včetně,

LLM mezinárodní obchodní právo (obchodní právo) LLM mezinárodní obchodní právo (Právo obchodních společností) LLM mezinárodní obchodní právo (obchodní právo) LLM v oboru práva International Business (Informační technologie) LLM v Inter Národní obchodní právo (právo duševního vlastnictví) LLM v oboru práva International Business (Životní prostředí zákon) ... [-]