London School of Economics and Political Science

Úvod

Read the Official Description

London School of Economics a politologie (LSE) je prvotřídní centrum pro jeho koncentraci výuky a výzkumu v celé řadě sociálních, politických a ekonomických věd. Společnost byla založena v roce 1895 tím, Beatrice a Sidney Webb, LSE má vynikající pověst vynikající akademické kvality.

LSE je neobvyklý univerzita. Jen málo univerzitní instituce ve světě jsou jako mezinárodní. Studie o sociálních, ekonomických a politických problémů, se vztahuje nejen na Spojené království a Evropské unie, ale i země každém kontinentu. Od svého založení LSE má za cíl být laboratoř sociálních věd, místo, kde jsou vyvíjeny nápady, analyzovat, vyhodnotit a rozšířit po celém světě.


Proč studovat zde?

  • Research In 2008 LSE 's vynikající úspěch v Research Assessment Exercise potvrdil jako světový vedoucí výzkumné univerzity. Škola měl nejvyšší procento světa vedoucí výzkumu nějaké univerzity ve Velké Británii, doplňování nebo přicházející blízko vrcholu řady žebříčku excelenci ve výzkumu.
  • Výuka LSE nabízí velmi širokou škálu vysokoškoláka a postgraduálních kurzů ve společenských vědách. Výuka probíhá prostřednictvím akademických oddělení a mezioborové ústavy, a ve spolupráci s mezinárodně uznávanými vysokoškolských institucí.
  • Engagement Nastavit zlepšit společnost a "pochopit příčiny věcí", LSE vždy dát angažmá v širším světě v srdci svého poslání. Od své poloze v centru Londýna, škola spojuje komunity po celém světě, od formálních akademických partnerství pro poradní práce s vládami a mezinárodními organizacemi.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLB »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLB

LLB - Bakalářský Zákonů

Campus forma Denní studium August 2017 Spojené království Londýn

Studium práva zahrnuje zkoumání a analyzování pravidla a instituce, které společnost sestavuje podporovat spravedlnost a pořádek. Kromě toho, že příprava na právnické profese, bude znalost práva a analytické a logické uvažování dovedností rozvíjí být oceněna mnozí zaměstnavatelé. [+]

LLB - Bachelor of Laws

 

Studium práva zahrnuje zkoumání a analyzování pravidla a instituce, které společnost sestavuje podporovat spravedlnost a pořádek. Kromě toho, že příprava na právnické profese, bude znalost práva a analytické a logické uvažování dovedností rozvíjí být oceněna mnozí zaměstnavatelé. Čerství absolventi mají sleduje různé kariéry, včetně účetnictví, daňové poradenství, bankovnictví, pojišťovnictví a státní správy.

 

Funkce LSE kurzů

Naším cílem je povzbudit k rozvoji široký pohled na právních otázkách a porozumět funkcím práva ve společnosti a právního systému a formálních pravidel práva. Naše zkušenosti personál pokrývá neobvykle širokou škálu možností specialisty. Kvality doufáme, budete rozvíjet během studií práv jsou nezávislé a originální myšlení a analytické a logické uvažování o mnoha rozmanitých aspektech lidské činnosti, které budou mít hodnotu, i když nejsou nutně v úmyslu stát právníkem. Oddělení na LSE Law pořádá sérii živých akcí a večerní přednášky, daných významných právníků, v průběhu akademického roku. Nedávné reproduktory patří Lord Philips, který je obsažen Nejvyššího soudu Spojeného království, spravedlnosti Scalia, vedoucí dvoru Nejvyššího soudu USA, a profesor Jeremy Waldron, z New York University School of Law.... [-]