Brunel University London - Undegraduate Programmes

Úvod

Read the Official Description

Brunel je prvotřídní univerzita se sídlem v Uxbridge, West London. Nyní více než 40 let, naše mise byla vždy kombinovat akademické důslednost, s praktickým, podnikatelské a nápadité přístupu propagoval náš jmenovec Isambard království Brunel.


Klademe velký důraz na užitečnost našeho výzkumu, který zlepšuje naše chápání světa kolem nás a informuje up-to-the-minute učení. Výzkum je zodpovědný pro hodně z naší společné práce s podniky, průmyslem a veřejným sektorem, poskytování příležitostí pro pracovní zkušenosti, a demonstrovat náš závazek produkovat profesionálně smýšlející absolventy, že zaměstnavatelé chtějí zaměstnat.


Všechny vaše potřeby na jeden Campus

Velké plus žít v University Campus založené je, že většina vašich potřeb jsou zajišťovány pro on-site, včetně knihovna a Ústav výpočetní, akademické a pedagogické staveb, sociálních služeb, stravování a sociálních zařízení a dokonce i koleje Pokud žijete v univerzitní ubytování.

Můžete organizovat většinu svých den-to-denní potřeby, aniž by opustil školní areál. K dispozici je banka, lékárna, a obecné obchod, kde si můžete nakoupit potraviny, noviny, psací potřeby a dokonce i dobít telefonní kartu. Počítač Centrum prodává rozsah IT-souvisejících produktů, jako jsou tiskárny, síťové kabely, paměťových karet a disků, a Studentské unie hostí týdenní ovoce a zeleniny na trhu a Fairtrade stánky.


Univerzita je jen 20 minut chůze - nebo krátkou jízdu autobusem - z Uxbridge stanice metra, takže to je jednoduchý cesta do centra hlavního města. K dispozici je také noční autobus, který Vás doveze z centra Londýna k okraji areálu. Město Uxbridge sám, který má stále budov datovat se k jeho času jako gruzínském městečku na trhu, je prosperující obchodní a business centrum. Jeho hlavní nákupní komplexy, The Pavilions a zvonkohra centrum, se mohou pochlubit celou řadu obchodů, kaváren a devět obrazovky multikino.


Brunel dnes

Jméno Brunel University se stala stejně dobře známý a respektovaný v technických kruzích jako bylo jméno Isambard Kingdom Brunel před sto lety. Oba pověsti jsou zasloužené, odráží vynikající technické způsobilosti, tvořivost a závazek, který vyústila v významný pokrok ve vědě a znalostech, které využívají životy bezpočtu lidí. Nicméně, dnes, Brunel University vliv sahá daleko za hranice oblasti strojírenství, vědy a techniky, které byly jeho tradiční silné stránky. Dlouhá posloupnost vývoje a fúzí přinesl univerzitu od skromných začátků do hlavní síly na britském vysokoškolského vzdělávání scéně.


Malé začátky

Prvním krokem při vytváření Brunel University bylo v roce 1928, kdy Middlesex County Rada převedla svůj Junior Technická univerzita, založená v Chiswick v roce 1910, aby Acton v západním Londýně. Zde se rychle jak rostla ve velikosti a pověsti, vyhrál respekt rodičů, zaměstnavatelů a školské úřady podobně. Původním záměrem bylo poskytnout rekruty pro místní průmysl a brzy statistiky sebrané HM inspektorů ukazují, že v letech 1929 a 1933, 90 procent chlapců, kteří opouštějí školu našel zaměstnání ve strojírenství a stavebních řemesel. To měl být opodstatněné precedens do jedinečné Uplatnění absolventů v praxi Brunel si dnes užije.


Válečná

Když vypukla válka, Acton Technical College, jak to bylo nyní známé, musela přizpůsobit kurzy, které nabízí, aby vyhovovaly potřebám válečné. Ty nyní součástí základní technické pokyny pro ženy; domácí a kancelářské kurzy pro členy žen Services (ATS, WAAF a WRNS); a kurz stupeň úrovně pro inženýrské kadetů.


Brunel College of Technology

Bezprostředně po válce, vláda začala radikální restrukturalizaci dalšího vzdělávání s cílem zlepšit národa dovednosti a zvýšit efektivitu britského průmyslu. Každý místní vzdělávací autorita byla povinna předložit osnovu pro poskytování dalšího vzdělávání ve své vlastní oblasti, s přihlédnutím názor místního průmyslu, sousedící úřady, univerzity a dobrovolné organizace. Návrh je Middlesex, součástí ambiciózní plány pro nové budovy a zlepšení zařízení a nakonec byl schválen v roce 1953. Do té doby, Acton Technical College pokračoval expandovat a nyní se soustředí na poskytování více pokročilé kurzy a zejména, studijních programů.

HM inspektoři, kteří navštívili v roce 1952 byly mimořádně ohromeni rozsahem, odvolání a rozšíření uznání přiznané akademie řady kurzů a dospěla k závěru, že výuka byla na vysoké, aby s vynikajícími výsledky zkoušek. Nicméně, nedostatek zařízení na Acton byl brzdí růst akademie a systém Middlesex nyní schválen, je stavební program byl dohodnut. Nové budovy na své stávající Woodlands stránkách byly dokončeny v roce 1957 kdy bylo rozhodnuto rozdělit na dvě College. Jedno zařízení udržel jméno Acton Technical College a zůstal ve stávajících budovách v High Street, kde se i nadále poskytovala Ordinary National Certificate a řemeslné kurzy pro techniky a řemeslníky. Druhý, který měl být umístěna v nových budovách, bylo soustředit se na vzdělávání technologů a byl jmenován Brunel College of Technology.

Sendvičové kurzy, kurzy (obsahující umístění prvku práce), byly v této době nový koncept. Brunel College byl průkopníkem v této oblasti, se zaměřením zejména na sendvičové kurzy vedoucí k diplomu of Technology. Vysoká škola pracoval tvrdě vypracovat řadu kurzů, které přizpůsobených potřebám místních zaměstnavatelů, experimentování s různými opatřeními s cílem vytvořit nejlepší model. V důsledku toho byly vyvinuty úzké vazby s průmyslem. Tato spolupráce měla být nedílnou součástí úspěchu Brunel v nadcházejících letech.


Přesunout do Uxbridge

Vláda zavedla označení College of Advanced Technology v roce 1956, ve které době Acton Technical College, navzdory jeho vysoké akademické postavení, nebyly zahrnuty do hrsti institucí nominovaných. V roce 1961, ministerstvo školství provedla přezkum dalšího vzdělávání v Middlesex a vyjádřila názor, že Brunel College of Technology měl "vyrobený význačný příspěvek k rozvoji pokročilého technologického vzdělávání", a že standard práce a kvality zaměstnanců by se v sami vyžadují označení College of Advanced Technology.

Vysoké školy moderní technologie se očekávalo, nicméně bude moci ubytovat asi 2000 studentů, a to byl zjevně nad rámec kapacity místa Woodlands. To signalizuje další významný krok ve vývoji Brunel. Bylo dohodnuto, že plány na další rozšíření na Woodlands by mělo být zrušeno, a místo toho, zcela nový vysokoškolský být postaven na zvláštním místě jako náhradu. Vybraná místo bylo 170 akrů pozemek v Uxbridge který byl dříve Low a Shawyer školka a Market Garden. Místní historik a čestný Brunel Absolvent, Ken Pearce, zaznamenává, že v jeho rozkvětu v roce 1930 mateřská pokryty 200 akrů, který je zaměstnán 1000 lidí na plný úvazek a produkoval asi 50 milionů květů každý rok. Ministerstvo školství nečekal, aby nová budova má být dokončena, nebo dokonce začalo před redesignating kolegium. S účinností od 1. dubna 1962, instituce oficiálně stal Brunel College of Advanced Technology, 10. v zemi a poslední k dosažení tohoto stavu.


Stav University

Budova v Uxbridge bylo plánováno ve čtyřech fázích s náklady každého očekává, že celkem zhruba 1,5 milionu £ fáze a Phase One, které mají být v podstatě dokončena do června 1967. V roce 1963, Robbins Report oznámila další dalekosáhlé změny pro Brunel. Od roku 1966, vysoká škola měla stát technologická univerzita s výkonem zadat své tituly, a to jak jako první a vyšší. Správní orgán a akademická rada ocitly pod tlakem ze všech stran, který provádí akademické a finanční plánování cvičení, formulování nových politik pro budoucnost instituce jako univerzity, dohlížet na vývoj nového webu a zároveň zachování vysokého standardu poskytování pro stávající studenty v ovzduší nastávající změny.

Bylo nevyhnutelné, že řada otázek by měla vzniknout v průběhu podniku v tak velkém měřítku jako na výstavbu zcela nové univerzity. Změny plánu předběžné architektů byly vyzvány. Tam byla otázka bydlení pro zaměstnance. Tam byl debata o poskytnutí generátoru pro výrobu elektřiny. Tam byla záležitost mosty přes železniční trať. Stupeň obtížnosti se zkušenostmi v získávání dostatečných finančních prostředků od ministerstva školství bylo nutné zkoumat finanční dopady pečlivě před provedením jakékoli rozhodnutí. Nicméně, jeden po druhém všechny výzvy, byly splněny a University Charter byla poskytnuta dne 9. června 1966. Od podzimu horizontu Uxbridge kampus byl oficiálně součástí Brunel University.

Univerzita i nadále fungovat na obou místech až do roku 1971, kdy to konečně podařilo uvolnit místo Acton. To byl také rokem, v němž Brunel první místopředseda-kancléř Dr. Topping, který byl jmenován ředitel technické vysoké školy v roce 1955, odešel. Pocta byla věnována muže, pod jehož vedením se Brunel dosažené tolik.


Shoreditch Vysoká škola vzdělání

V další fázi expanze přišel v roce 1980, kdy Shoreditch vysoká škola vzdělání, dříve Shoreditch odborná škola, jedna z předních pedagogických fakultách v oblasti řemesel a designu a technologie se stala součástí Brunel University. Od roku 1951, už Shoreditch umístěna na Runnymede a toto se stalo univerzitní druhý školní areál.

This school offers programs in:
  • English

Vidět LLB »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLB

LLB Zákonem

Campus forma Denní studium August 2016 Spojené království Londýn

Škola nabízí živé, přátelské a podporující akademickou obec, kde se studenti transformaci zájem o práva na celoživotní vášní. [+]

LLB v zákoně

 

Škola nabízí živé, přátelské a podporující akademickou obec, kde se studenti transformaci zájem o práva na celoživotní vášní. Škola nabízí dvě možnosti vysokoškolského studia, zákon LLB a zákon LLB s profesionální umístění (Tlustý-sendvič). Učíme právo jako jediný předmět, takže studenti mohou získat solidní a uzemněn právní základ, což vede k sebevědomí absolventů připravených čelit výzvám dalšího studia nebo pracovního života. Brunel LLB je kvalifikační Právnická fakulta představovat základní moduly, které splňují požadavky na Právnické společnosti a Radě Bar. Studenty posledních ročníků postarat se o jejich míry přizpůsobení jejich studie oblasti právních předpisů, které chtějí prozkoumat a získat hlubší porozumění. Studenti na LLB s profesionální Umístění stráví rok prací v průmyslu, kde získat cenné zkušenosti, které lze započítat do doby odborné přípravy vyžadované pro právní zástupce právnické společnosti "školení. Jsme jedním z mála britských právnických fakult, které nabízejí tuto možnost jako součást studijního programu. Studenti čtyřletého absolventa umístění programu v oboru z respektované právnické fakulty a životopis. ... [-]