Midrand Graduate Institute

Úvod

Read the Official Description

Byli jsme v podnikání učení na více než 25 let

Midrand Graduate Institute (MGI) byla založena v roce 1989 jako soukromá vysoká škola na úrovni, studia, které uděluje instituce - jeden z prvních svého druhu v jižní Africe. Nabízíme 20 vysokoškoláka, tři vyznamenání a jeden magisterský titul v šesti fakultách. Všechny kurzy jsou externě zkoumány a moderoval kvalifikovaných akademických pracovníků, veřejných vysokých instituce a praktiky.

Všechny naše tituly jsou registrovány a akreditovaná

MGI je registrována u Ministerstva vysokoškolského vzdělávání a odborné přípravy, v rámci zákona o vysokých školách č 101 z roku 1997, jako soukromá vysoká škola (osvědčení o registraci č 2001 / HE07 / 008). Všechny naše programy jsou akreditovány Radou pro vysoké školství pro kvalitu vysokého školství výboru (Che) (HEQC) a registrován v Národní soustavy kvalifikací (NSK), jihoafrický kvalifikací úřad (SAQA).

Jsme couval předních světových vzdělávání společnosti

V roce 2013, Pearson Education, přední světová společnost učení, získala 100% podíl ve společnosti MGI si, vytváří příležitost pro MGI rozšířit svou nabídku kurzů a stupňů.

Pěstujeme budoucí lídry

MGI je známý pro výrobu absolventy, kteří jsou konkurenceschopné, zkušený a poptávky v pracovním prostředí.

Usilujeme o dokonalost ve všem, co děláme

Naší vizí je být předním soukromým poskytovatelem vysokého školství v jižní Africe, uznávané jak na místní i mezinárodní úrovni pro akademické kvality, kariérní zaměřené programy, dynamický hands-on přístup k výuce a učení, a world-class poskytování služeb na různých areálech.

Podporujeme učení za podpory technologií (TEL)

Každý student, který se zapíše na 1. ročník MGI stupně nebo Pre-studia v programu nadace obdrží tablet PC, včetně všech studijních materiálů a elektronických učebnic, jako součást jejich kurzovného. Výhody TEL patří řízení a organizování snadno učení, přístup k elektronickým učebnic (ebooks), budou moci učit se kdekoliv a kdykoliv.

Zůstáváme relevantní v neustále se měnícím světě

Reagujeme na měnící průmyslu a studentské potřeby. Naše kurzy jsou důležité pro místní okolnosti, a zároveň poskytuje studentům potřebné dovednosti a kompetence, které jim umožní být konkurenceschopné na mezinárodní scéně.

Zjistili jsme, místní a mezinárodní partnerství

MGI zavedla smlouvy a partnerství s místními a mezinárodními institucemi vyššího vzdělávání zakořeněné v společném závazku poskytovat příslušné vzdělání vysoké kvality, dodává sílu a rozmanitost programů MGI je, a rozšiřování vzdělávací příležitosti pro své studenty. Tato partnerství zahrnují:

  • North-West University (SA)
  • Cape Peninsula University of Technology (SA)
  • Monash SA
  • UNISA (SA)
  • Radford University College (Ghana)
  • London School of Business a managementu (UK)
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLB »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLB

UNISA Lib

Campus forma Denní studium 4 let February 2017 Jihoafrická republika Bedfordview Kapské Město Durban Durbanville Midrand Nelspruit Pretoria Randburg Vanderbijlpark + 8 více

Zvláštní požadavky pro přijetí a Lhůta pro registraci LLB jsou každý rok stanoveny UNISA. Ujistěte se, že jste získali všechny tyto detaily [+]

Požadavky na přijetí Zvláštní požadavky pro přijetí a Lhůta pro registraci LLB jsou každý rok stanoveny UNISA. DOBA UNISA Bachelor of Laws (LLB) míra je k dispozici po dobu nejméně čtyř let. Popis Stupeň LLB je určen pro ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v advokacii. To zahrnuje stává obhájce, advokát, soudce nebo firemní právní poradce. Stupeň LLB připravuje studenty na právnickou kariéru do čtyř let, s učebními osnovami nabízí 40 modulů, z nichž 35 jsou povinné. Studenti mohou se zaregistrovat u více než 10 modulů za rok. Stupeň je přiznáno UNISA, se studenti navštěvují přednášky na MGI. Možné kariérní možnosti Zastánce Advokát Právní poradce Smírčí soudce MGI není odpovědný za správnost UNISA Bachelor of Laws (LLB) obsah kurzu. Změny vyhrazeny bez předchozího upozornění. [-]

Contact
Adresa destinace
9 Concord Road East, Bedfordview, 2008
Bedfordview, ZA
Adresa destinace
Tourist Centre, 60 Park Avenue, Willows
Bloemfontein, ZA
Adresa destinace
Brookside Building, 11 Imam Haron Street (old Lansdowne Rd), Claremont
Cape Town, ZA
Adresa destinace
59 Adelaide Tambo Drive
Durban, ZA
Adresa destinace
Kaapzicht Building, 9 Rogers Street, Tyger Valley
Durbanville, ZA
Adresa destinace
12 Stewart Drive, Berea
East London, ZA
Adresa destinace
Alsatian Road
Midrand campus

Midrand, ZA
Adresa destinace
50 Murray Street
Nelspruit, ZA
Adresa destinace
Building 4, Ascot Office Park, Greenacres
Port Elizabeth, ZA
Adresa destinace
16 Esselen Street, (Cnr Esselen Str & Steve Biko Ave) Die Bult
Potchefstroom, ZA
Adresa destinace
Menlyn Corporate Park, Building A, 175 Corobay Avenue
Pretoria, ZA
Adresa destinace
6 Hunter Avenue (Cnr Bram Fischer Drive), Ferndale
Randburg, ZA
Adresa destinace
Building 2, Cnr Rutherford & Frikkie Meyer Boulevards
Vanderbijlpark, ZA