Rothberg International School - The Hebrew University of Jerusalem

Úvod

Read the Official Description

Hebrejská univerzita v Jeruzalémě zve zahraniční studenty z celého světa, aby přišli do Izraele využít široké škály vynikajících, prvotřídní studijních programů uskutečňovaných na svém Rothberg International School.

&nbsp


Dokonalost


Hebrejská univerzita v Jeruzalémě je multidisciplinární instituce vyššího vzdělávání a výzkumu, a vědecké centrum mezinárodní pověstí. Řadí mezi přední světové univerzity, na Hebrejské univerzitě studenti všech prostředí obdrží vysokoškolské vzdělání, kde je zdůrazněna excellence. Jeho schopnost a absoloventky byly uděleny řadu národních i mezinárodních ocenění, včetně Nobelovy ceny.

&nbsp


Globální


Hebrejská univerzita v Jeruzalémě otevřela svůj první program pro zahraniční studenty v roce 1955 s 22 americkými studenty. Od té doby, byly programy pro studenty ze zahraničí byly postupně rozšiřovala a počet nabízených kurzů výrazně zvýšil. Dnes jeho Rothberg International School přiláká více než 2000 studentů ročně, z více než 65 zemí po celém světě.

&nbsp

&nbsp

Jeruzalém


Z vrcholku kopce Mount Scopus areálu, neuvěřitelné panorama Jeruzaléma odvíjí. V Talmudu se píše: "Z deseti opatření krásy přidělených na světě, bylo devět, stejně do Jeruzaléma ." Středověké mapy ukazují Jeruzalém jako srdce světa.S podivem, že zůstane tam: linka šev, kde se setká West Východu, první světová čelí třetí svět, a kde judaismus, křesťanství a islám spojení a intercross.

&nbsp


Společenství


Vibrující hora Scopus kampus nabízí dostatek příležitostí mimo vyučování pro mezinárodní studenty komunikovat spolu navzájem a setkávat své izraelské vrstevníky. Studenti mohou využít stimulaci přednášky a semináře, nejrůznější sociální, kulturní a náboženské aktivity, osvěžující sportovní a rekreační pronásledování, a ještě mnohem více.

&nbsp

&nbsp

Znalost


Rothberg International School je mezinárodní studijní centrum z Hebrejské univerzity s kurzy, jejichž cílem je otevřít svou mysl do nových oblastí znalostí a zkoumání.

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

L.lm.v Mezinárodním Obchodním Právu A Duševního Vlastnictví

Campus forma Denní studium 1 rok October 2016 Izrael Jeruzalém

Program je realizován ve spolupráci s School Rothberg Mezinárodní Hebrejské univerzitě, a Minerva Centra pro lidská práva Právnické fakulty [+]

 

 

Hebrejská univerzita v Jeruzalémě Právnické fakulty (Hul) nabízí jeden rok LL.M. Program v angličtině, se zaměřením na lidská práva a mezinárodního práva.

Program nabízí bohatou a pokročilé studium v ​​oblasti lidských práv a mezinárodního práva, pole, která tvoří důležitou součást Hul 's dlouholetou pověst vynikající akademické kvality, a ve kterém Hul je centrem mezinárodních aktivit.

Program je nabízen na Hebrejské univerzitě v Jeruzalémě, jeden z světa 's předními akademickými institucemi, které se nachází v Jeruzalémě. Univerzita a město zajišťujících stimulující akademické prostředí a jedinečnou kulisu ke studiu lidských práv a mezinárodního práva. ... [-]