University of Tasmania (UTAS)

Úvod

Read the Official Description

Dosažení mimořádného

Vítejte na University of Tasmania

Mění svět není jednoduché. Trvá myšlení, čas, vytrvalost, a nadhled. Ale ze všeho nejvíc, to trvá něco mimořádného. Takže na univerzitě v Tasmánii, jsme udělali snahu o mimořádné nikdy nekončící závazek.

To ovlivňuje vše, co děláme. Způsob, jakým učíme. Způsob, jakým jsme výzkum. Způsob, jakým se učíme. A způsob, jakým žijeme.

Prostředí vyrobené pro učení

Vítejte v jednom z nejkrásnějších přírodních prostředí na světě. Orámované plážemi, sněhová pole a pustiny, z naší úžasné ostrovního domova v Tasmánii jsme zatím přemýšlet ve větším měřítku. Ať už je to v naší výuky, výzkumu, nebo dokonce studentské životní styl, tento jedinečný terén nás připraven připojit se k světu. Jsme také štěstí, že hned v Tasmánii živé kulturním centru. Z naší MONA inspirovaný uměním boom do našeho zavedeného potravin, vína a kávové kultury, Tasmánie měst jsou kosmopolitní jako kdekoli v Austrálii. Přátelský, živé a neustále mění, Tasmánie je stejně dobré místo k životu, jak to je se učit.

Ze spodní části světa, na vrchol

Naše pořadí v horní dvě procenta univerzit po celém světě odráží naši ochotu neustále napadat sami. Nikdy jsme nebyli bojí, aby se na svět - něco, co jsme přenést na každý z našich více než 29.000 místních, národních a mezinárodních studentů. Během celé své kariéry, to je základem úspěchu 90.000 absolventů jsme se šíří přes více než 120 zemích světa.

Mezinárodně uznávaná výukových programů a výzkumné instituce, jako je australský námořní akademie (AMC), Menzies ústavu a Institutu pro mořské a antarktických studia vybudovali naši pověst. S jejich vizí a úspěchu, budeme vystupovat jako vzdělávací maják a globální hlas učení.

Náš závazek k mimořádné sděluje světu jednu věc. Všude tam, kde jste z - a všude tam, kde jste v čele - na univerzitě v Tasmánii máte možnost využít vzdělání, aby se stal ten, kdo nebo co chcete.

This school offers programs in:
  • English

Contact
Adresa
University of Tasmania
HOBART TAS 7001

Tasmania, AU
Adresa destinace
Tasmania, AU