ZHAW School of Management and Law

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

ZHW Škola managementu a práva

Byla založena v roce 1968, ZHW School of Management a právo (SML), je jedním z předních obchodních škol ve Švýcarsku dnes, nabízí mezinárodně uznávané bakalářských studijních programech a magisterských, širokou škálu dalšího vzdělávání kurzů a programů, a inovativních projektů výzkumu a vývoje , Všechny programy jsou založeny na vědecké teorie, interdisciplinární charakter, a silně orientovanou na real-svět obchodní praktiky. Škola motto "budova kompetence. Crossing Borders "odráží závazek SML poskytuje vynikající možnosti vzdělávání a být otevřený pro mezinárodní společenství. SML udržuje četné kooperativní vztahy s vybranými partnerskými univerzitami po celém světě.

Internacionalita

ZHW School of Management a práva spolupracuje s více než 140 partnerských univerzit v Evropě, Severní a Jižní Americe, a asijsko-pacifické oblasti.

SIB

Akreditace

V roce 2015 se stal SML první obchodní škola švýcarské Univerzity aplikovaných věd, které mají být akreditovány sdružení Advance Collegiate školy Business (AACSB). Pouhé pět procent světových obchodních škol podařilo dosáhnout tohoto prestižního výkonová norma uděluje nejvýznamnější mezinárodní akreditační orgán pro obchodní školy.

V roce 2012, jako první University Business School ve Švýcarsku, SML získalo ocenění "Institucionální Audit" Pečeť kvality Nadace pro International Business Administration Accreditation (FIBAA).

Campus

ZHW School of Management a právo nabízí moderní učebny a přednáškové sály s state-of-the-art audiovizuální technikou a LAN připojení. K vybavení patří skupinové pracovní plochy, stejně jako 280-sedadla přednáškový sál pro pořádání seminářů, workshopů a debat. ZHW sportovní program (v němčině), nabízí širokou škálu aktivit, od standardních posilovny do týmové sporty, jako je volejbal, badminton, a fotbal, a jednotlivých pronásledování, jako je lezení a golf. Tyto aktivity jsou buď zdarma nebo za zvýhodněné ceny pro studenty a zaměstnance.

Absolventi: Váš Titul je jen začátek

Po získání svého bakalářský titul, se automaticky stáváte členem absolventů rodiny ZHAW školy a managementu a práva. Budete dostávat novinky o univerzitě, informace o programů dalšího vzdělávání, a pozvánky na akce na ZHAW School of Management a práva. Pokud si přejete, aby se více aktivně zapojen, může se připojit k jedné nebo více SML spolků, klubů, skupiny nebo třídy otevřených absolventy.

Poplatky za studium

  • Semestr poplatek bakalářský titul programù: CHF 720 za semestr * zájemců přizvaných v rámci přijímacího řízení, který pak zápisu do následujícího dostupného programu nejsou povinni platit tento poplatek k zápisu.

Náklady na bydlení

Náklady na bydlení ve Švýcarsku je odrazem vysokého standardu v zemi bydlení. Obyvatelé nyní vynikající infrastrukturu, veřejná doprava, vysoce-kvalitní ubytování, a stejně jako velké přírodní krásy a vynikající kulturní nabídku v zemi.

Studentské životní náklady ve Švýcarsku jsou srovnatelné velkých evropských měst a jsou ve skutečnosti nižší než ty, které v Paříži a Londýně.

Skutečné náklady na bydlení závisí na osobní životní styl a výběr rekreačních aktivit. Na základě zkušeností z bývalých studentů základě CHF 1300 by mělo být dostačující.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Videos

ZHAW School of Management and Law

Contact
Adresa
School of Management and Law
St.-Georgen-Platz 2
P.O. Box
8401

CH
Adresa destinace
School of Management and Law
St.-Georgen-Platz 2
P.O. Box
8401

Zurich, CH