The Geneva Academy Of International Humanitarian Law And Human Rights

Úvod

Read the Official Description

Ženeva akademie mezinárodního humanitárního práva a lidských práv si klade za cíl poskytnout výuku na vysoké akademické úrovni, ve francouzštině a angličtině, chování a podporovat vědecký výzkum, pořádat školení a setkání odborníků a poskytuje právní poradenství v oborech mezinárodního práva týkající se situace ozbrojených konfliktů.

Společnost byla založena v roce 2007, Academy nahradí Univerzitní centrum mezinárodního humanitárního práva vytvořené v roce 2002 a je absolvent Institutu mezinárodních a rozvojových studií (IHEID) Právnickou fakultu Univerzity v Ženevě Postgraduální institut mezinárodních studií nyní.

University of Lausanne, Mezinárodní výbor Červeného kříže (ICRC), Vysoký komisař OSN pro lidská práva (UNHCHR) a švýcarský Federální ministerstvo zahraničních věcí rovněž přispět k dosažení cílů akademie.

Akademie se zaměřuje na vedení a na podporu výzkum na vysoké úrovni v různých odborných oblastí Akademie. Tyto výzkumné oblasti se zaměřují na mezinárodního humanitárního práva (IHL), lidská práva, práva kolektivní bezpečnosti a zachování míru, mezinárodního trestního práva a práva uprchlíků a vnitřně vysídlených osob.

Akademie má v úmyslu přispět k lepšímu pochopení současných problémů, kterým čelí různé pobočky mezinárodního práva v oblasti svém oboru odbornosti. Konečným cílem je, aby se zapojily do hluboké úvahy, na základě vědeckých metod, které jsou často chybí v doménách, které se neustále vyvíjí v reakci na aktuální dění a podléhají politickým tlakům.

Výzkumné projekty realizované může být z krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé povahy; se ve spolupráci s dalšími mezinárodními a / nebo národních organizací; stejně jako multidisciplinární ve svém přístupu. Tyto projekty jsou zaměřeny na jakékoli osoby nebo organizace, které se zajímají o různých oblastech odborných znalostí na Akademii.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

LL.M. V Mezinárodního Humanitárního Práva A Lidských Práv

Campus forma Denní studium 2 semestry September 2017 Švýcarsko Ženeva

LL.M. V mezinárodního humanitárního práva a lidských práv poskytuje studentům jedinečnou příležitost sledovat pokročilé kurzy a semináře ve všech oblastech mezinárodního práva platného v situacích ozbrojeného konfliktu a plně pochopit souhru mezi nimi. [+]

LL.M. V mezinárodního humanitárního práva a lidských práv Cílem akademie je vytvářet program nejlepší možnou magisterský v mezinárodního humanitárního práva a lidských práv. 12-měsíční program zahrnuje základní kurzy, volitelné předměty, profesionalizace činnosti, a psaní o LLM papíru. LL.M. V mezinárodního humanitárního práva a lidských práv poskytuje studentům jedinečnou příležitost sledovat pokročilé kurzy a semináře ve všech oblastech mezinárodního práva platného v situacích ozbrojeného konfliktu a plně pochopit souhru mezi nimi. Magisterskému titulu se společně vydávají na univerzitě v Ženevě a Postgraduální institut mezinárodních a rozvojových studií. Rezident fakulty jsou profesoři z obou institucí. Hostující fakulty se skládá z profesorů a přednášky hlavně z jiných vysokých škol, uznávané pro své odborné znalosti v jedné z větví mezinárodního práva, na něž v magisterském studijním programu. Kromě toho, odborníci a profesionálové se vyzývají, aby učit krátké moduly a přednáškám. LL.M. předměty jsou vyučovány v angličtině, zatímco volitelné kurzy a profesionalizace činnosti jsou k dispozici v angličtině a francouzštině, zkoušky může být užíván buď v angličtině nebo ve francouzštině. [-]