Lund University

Úvod

Read the Official Description

Lund univerzita - Švédský Top-zařadil University

Společnost byla založena v roce 1666, Lund University, Švédsko, je souhlasně zařadil mezi světovou 100 nejlepších univerzit (70. na světě a top-zařadil univerzitu Švédska, QS 2015/16 žebříčku).

Univerzita má 42 000 studentů a více než 7 500 zaměstnanců a nabízí 100 magisterských studijních programů a 5 bakalářských studijních programech vyučovaných v angličtině.

Lund je Švédsko je nejatraktivnější studijní destinace. Univerzita nabízí jednu z nejširších nabídek programů a kurzů ve Skandinávii, na základě cross-disciplinární a řezání-hrana výzkumu. Stupně z Lund University je znakem kvality a to jak ve Švédsku, tak v zahraničí.

Tematické okruhy

Naše osm fakult a řada specializovaných výzkumných center nabízejí vzdělávání v těchto tematických oblastech:

 • Architektura a design
 • Ekonomika a řízení
 • Inženýrství a technologie
 • Životní prostředí a udržitelný rozvoj
 • Fine & Performing Arts
 • Humanitní vědy a teologie
 • International Studies & Development
 • zákon
 • Veřejné zdraví a biomedicíně
 • Společenské vědy a vědy

Studijní příležitosti

Lund University nabízí 100 magisterských studijních programů, 5 bakalářských programů v angličtině a 700 kurzy vhodné pro výměnné studenty.

Najděte si svůj studijní program: www.lunduniversity.lu.se/programmes~~dobj

Aplikační Období

Hlavní použití období pro zahraniční studenty je 15. října do 15. lednu všechny programy začínají na podzim (září) semestru každý rok. Malý výběr programů také přijímat žádosti v průběhu června do srpna na jaře (leden) datum semestr zahájení.

Jak se přihlásit: www.lunduniversity.lu.se/apply

Poplatky spojené se studiem

Studenti, kteří jsou občany zemí mimo EU / EHP a Švýcarska jsou obecně povinni platit školné Fessi. Školné neplatí pro občany EU / EHP. Informace o školného jednotlivých programech naleznete www.lunduniversity.lu.se/programs~~dobj

Stipendia pro zahraniční studenty

Další informace o poskytování stipendií: www.lunduniversity.lu.se/scholarships~~dobj

Výzkum

Lund je domovem více než 30 předních světových výzkumných prostředích, a je umístění pro dvou největších výzkumných materiálů zařízení v Evropě v současné době postaveno; ESS a MAX IV. Lund University, je také členem prestižních výzkumných intenzivní univerzitních sítí Universitas 21 a Ligy evropských výzkumných univerzit (LERU).

styl výuky

Kritické myšlení a svoboda mysli, jsou základními kameny akademického života univerzity v Lundu. Zaměření na skupinové práce a další neformální prostředí, třídě otevřené usnadňují učení, vytvořit dialog a pomáhají vytvářet nové nápady.

Lund je mezinárodní místo setkání pro studenty a výzkumníky podobný. To vytváří globální třídy prostředí, kde studenti získají nové kulturní perspektivy a mohou rozvíjet své mezinárodní sítě, které jsou vysoce ceněné zaměstnavateli po celém světě.

Studenti v Lund jsou uvedeny skvělé příležitosti pro obchodní interakci. Město Lund má unikátní, prvotřídní prostředí pro technologie, znalosti, inovace a podnikání, a hostí impozantní šíři globálních společností.

Studentský život

Vzhledem k tomu, # 1 volba pro zahraniční studenty, kteří přicházejí do Švédska, Lund je považován za nejlepší studentské město ve Švédsku s jeho jedinečnou kombinací velkých společenských klubů (historické "národů"), studentských organizací a akademické společnosti vytvářejí živé a aktivní studentský život.

Město Lund

Nachází se v jižním Švédsku, město Lund je pouhých 10 minut vlakem do Švédska 3. největší město, Malmö a jen 35 minut vlakem do Kodaně, Dánsko.

Jako jeden z nejstarších měst v Švédsko se datuje do 990, Lund je městem kontrastů, kde navštěvuje 1 000 let historie snoubí s moderním znalostí a nápadů. Ve městě Lund, najdete kouzlo malé malebné, valoun-ukamenován město, side-po boku s velkými městskými atrakcemi, jako jsou služby, obchody, restaurace a kulturní akce. Lund je také domovem významných mezinárodních společností, jako jsou Sony Mobile, Tetra Pak, Ericsson, Alfal Laval a Gambro.

Angličtina je široce mluvený (90% Švédové jsou plynule), což znamená, můžete zažít jedinečnou evropskou kulturu bez jazykové bariéry.

Více informací o Lund University

Pro více informací prosím navštivte www.lunduniversity.lu.se

Můžete také požádat otázky na naší Facebook stránce www.facebook.com/lunduniversity~~pobj

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

LLM V Evropském A Mezinárodním Daňovým Právem

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Švédsko Lund

Program Magisterský v evropské a mezinárodní daňové právo nabízí jedinečnou kombinaci odborných kurzů v přímých i nepřímých daní, se zvláštním zaměřením na právo EU, který byl navržen, aby splňovaly požadavky trhu pro řezání-hrana znalosti o multi-jurisdikčních daňových otázkách [+]

Přehled programu

Daně jsou v srdci mnoha rozhodnutí v podnikatelskou sférou a vládou. Ve světě, kde obchod je globální, znalost pouze pro domácí pravidel je nedostatečná. S naší magisterský program v oboru evropských a mezinárodního daňového práva, budete moci na pomoc podnikům a institucím působit v celosvětovém kontextu s právním rámcem Evropské unie v zaměření.

Mistr je v evropské a mezinárodní daňové právo Vás připravuje na kariéru v právnických firem, nadnárodní auditorské a daňové kanceláře, daňové divizí nadnárodních společností, jakož i finanční oddělení a dalšími institucemi státní správy daňové politiky.... [-]


Magisterském Studijním Programu V Evropské Obchodní Právo

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Švédsko Lund

Program poskytuje podrobné znalosti i praktické a teoretické aspekty obchodního práva v rámci Evropské unie, a na to, jak fungování vnitřního trhu v globálním kontextu. [+]

Mistr program v evropské obchodní právo, právo

 

Program přehled

 

Mistr 's programem, 2 roky na plný úvazek Kód: LU-18200 120 kreditů Lund Campus Doba studia: 03.09.2012 - 08.06.2014

Program poskytuje podrobné znalosti i praktické a teoretické aspekty obchodního práva v rámci Evropské unie, a na to, jak fungování vnitřního trhu v globálním kontextu. Studenti také získají znalosti o evropské ústavní práva jako nezbytný základ pro pochopení evropského obchodního práva.

Program poskytuje obecné i specifické znalosti o Evropské unii právního rámce, který je nezbytný pro studenty, které mají v úmyslu pracovat jako právní poradce a business s rozhodovací pravomocí. Studenti mohou přizpůsobit program, aby vyhovovaly jejich vlastním zájmům, což jim dává konkurenční výhodu při žádání o budoucí pozice na trhu práce. ... [-]


Magisterském Studijním Programu V Oblasti Lidských Práv

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Švédsko Lund

Již více než dvě desetiletí, Master of Laws na mezinárodní právo lidských práv byl družstevní podnik Právnické fakulty University Lund a [+]

Mistr program v mezinárodních lidských práv

Program přehled

Mistr 's programem, 2 roky na plný úvazek Kód: LU-18201 120 kreditů Lund Campus Doba studia: 03.09.2012 - 08.06.2014

Již více než dvě desetiletí, Master of Laws na mezinárodní právo lidských práv byl družstevní podnik Právnické fakulty Lund University, a Raoul Wallenberg institut pro lidská práva a humanitární právo. Toto je vaše vzdělání jedinečný: žádné další LLM program nabízí společných zdrojů prestižní Law School a implementace orientované na instituci pro lidská práva. A věříme, že žádný jiný program LLM se tak dobře zavedených se zaměstnavateli v oblasti lidských práv. Naším cílem je vyškolit své kontextové vědomí, vědecké přístup, analytické přehlednosti a praktické dovednosti podobně.Jak Právnická fakulta Lund University a RWI je uznávaný vzdělávací herců a našich absolventů užitek z toho, že magisterský studijní program v Lund je držen ve velké úctě po celém světě. Program personál byl pečlivě vybrán, aby na vysoké vědecké úrovni v oblasti výzkumu a vzdělávání. Pravidelně se Vám vynikající mezinárodní experti na seznam hostujících profesorů řešení našich studentů: Kofi Annan, Shirin Ebadi, rozhodčí na mezinárodní soudy a tribunály, diplomaté a lidských práv, intelektuálů. Master of Laws v mezinárodních lidských práv v Lund byl jeden z prvních programů, LLM zvláště zřízené za účelem zajištění akademické mistrovství stále složitější oblasti: mezinárodní právo o lidských právech. Tři cesty jsou nabízeny, jeden což vede k celkovému vedení lidských práv v teorii a praxi (což většina studentů si vybrat) a dvě specializace, kombinování lidských práv se ani práva duševního vlastnictví a pracovního práva. Všechny tři možnosti se otevírají dveře k široké spektrum mezinárodních a tuzemských kariéry v právní oblasti.... [-]


Videos

Presentation film

Arrival Day Lund University

Contact

Lunds Universitet

Adresa, 1. řádek Paradisgatan 2
221 00 Sweden
Website http://www.lunduniversity.lu.se/
Telefonní číslo +46 46 222 00 00