CBL International

Úvod

Read the Official Description

Na CBL-International, zajišťujeme na míru jednotlivých univerzitních kurzů, konferencí, výkonné a letních škol na různých destinací po celém světě. Jsme lokálně spolupracují s univerzitami, advokátních kanceláří a nadnárodních společností na přípravu krátké, ale rozsáhlé programy, které zavádějí témata a míst do naší celosvětové skupiny delegátů. Naše programy také připravit naše delegáty na práci v zahraničí, protože mají lepší pochopení různých kultur a zemí, které dělají jejich výměny v.

Hodnoty:

  • Integrita: Provozujeme naši organizaci v profesionálním způsobem se závazkem nejvyššími standardy poctivosti a etiky.
  • Závazek: Věnujeme se excelence v práci provádíme a jsou plně zapojeni u zákazníků, kde působíme.
  • Inovace: Jsme společnost, která je progresivní, proaktivní a dynamický. Neustále hledáme nové způsoby, jak dělat naší hlavní činnosti lépe a nové příležitosti, které se vztahují k naší vizi a poslání.
  • Znalosti: Neustále hromadí nové informace o programech, kde působíme, a zajistit profesní rozvoj na našich zaměstnanců. Všichni učení v naší organizaci je transparentně sdílena s našimi zákazníky a partnery.
  • Schopnost reagovat: Pro všechny naše zákazníky, budeme poskytovat rychlé a spolehlivé služby v personalizované způsobem. Během programu, nabízíme všem našim delegátům 24 hodin podporu v případě mimořádných událostí.
  • Spolupráce: V naší společnosti pracujeme jako tým ke splnění našeho poslání; Kromě toho, aby co nejlépe sloužit našim zákazníkům a na zdokonalení našeho průmyslu, hledáme možnosti pro práci s kolegy v našem oboru. Vždy pracujeme velmi úzce s našimi jednotlivými partnery, jako jsou vysoké školy, podniky a právnické kanceláře.


Co nabízíme

Na CBL-International, jsme se zavázali k vám nabídli nejlepší studium do zahraničí zažít to možné. Naším cílem je stát se v blízké budoucnosti jedním z předních soukromých poskytovatelů vzdělávání šité na míru jednotlivých univerzitních kurzů, výkonné konference a letní školy.
Zde je to, co naši elitní programy nabízejí vám:

  • Hodnota: Při CBL-International dodáme to, co potřebujete nejvíce pro váš program má být obohacující, zapamatovatelné a úspěšné. Nabízíme vše od školného, ​​konference, ubytování, orientace, poradenství, výlety, letiště vyzvednout a další.
  • Servis a Podpora: CBL-International tým je vám k dispozici před, během a po ukončení programu. Náš personál je věnován odpovědět na jakékoliv dotazy rychle předchozí začátku programu. Jakmile na místě, jsme vám k dispozici 24 hodin denně pro všechny mimořádné události nebo dotazy, které budete mít.
  • Excellence: Naše programy jsou šité na míru tak, aby vyhovovaly naše delegáty. Chceme Vám nabídnout ty nejlepší zkušenosti tím, že vám s nejlepšími akademickými členy během celého programu. Spolupracujeme s vysokými školami, advokátních kanceláří a nadnárodních korporací místně s cílem poskytnout vám nejvíce relevantní informace a znalosti je to možné.
  • Mezinárodní zkušenosti a objevování nových kultur: Ponoření se do země kultury je také součástí CBL-mezinárodní zkušenosti. Jazykové kurzy, kulturní exkurze a konferencí podle místních podniků a lidí jsou některé z velkých zážitků, které nabízíme, aby naši delegáti lépe pochopit a dozvědět se více o zemi, kde jsou v výměnu. Se studenty a mladé odborníky z celého světa se účastní každý rok, garantujeme mezinárodní zkušenosti, že nebudete zapomenout.

Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Cbl Mezinárodní Dubaj Law School

Campus forma Denní studium 2 týdnů September 2016 Spojené arabské emiráty Dubaj

Program je určen pro pregraduální a postgraduální studenty, kteří mají zájem v oblasti mezinárodního obchodu, ekonomické a právní trendy a vývoj v oblasti Perského zálivu a [+]

CBL International Dubaj Law School

 

Vstupem do našeho práva, studium v ​​zahraničí program v Dubaji vás seznámí s rušnými ekonomických center Blízkého východu, především Dubaj a Abu Dhabi. Před takže můžete volně na prohlídku města, budete dostávat rychlokurz na arabském jazyce. Naše úvodní Arabština kurz vám pomůže dostat kolem města a vybavit si základní znalosti pro učení a užívat si arabskou kulturu, zvyky a lidé pro příštích týdnech.

 

 

Přehled kurzu

Program je určen pro pregraduální a postgraduální studenty, kteří se zajímají o mezinárodním podnikání, ekonomických a právních trendů a vývoje v oblasti Perského zálivu a na Středním východě. Témata v školského zákona Dubaj programu patří: ... [-]


Cbl Mezinárodní Oxford Letní Law School

Campus forma Denní studium 2 - 6 týdnů September 2016 Spojené království Oxford

CBL Mezinárodní letní Oxford Law School dává studentům a mladým profesionálům z celého světa výjimečnou příležitost studovat v zahraničí v. .. [+]

CBL Mezinárodní letní Oxford Law School

 

CBL Mezinárodní letní Oxford Law School dává studentům a mladým profesionálům z celého světa výjimečnou příležitost studovat v zahraničí v Oxfordu (Velká Británie). Naše letní program, v Anglii je velmi zaměřuje na různé řezání-hrana témata z mezinárodního obchodního práva, mezinárodní ekonomie, právní a obchodní angličtiny, stejně jako politické a ekonomické filozofie. Všechny kurzy jsou vyučovány členy University of Oxford (UK) nebo University of Cambridge (UK). Některé nabízené kurzy budou dána také zástupci firem a institucí či učitelů a lektorů z jiných vysokých škol úzce souvisí do Oxfordu nebo Cambridge. Jak CBL International nabízí také studium v ​​zahraničí programy v Cambridge, můžete dokonce kombinovat Oxford a Cambridge v jednotlivých letní program.... [-]