Beijing Foreign Studies University

Úvod

Read the Official Description

Peking zahraniční vysokoškolské studium, první čínský univerzita poskytovat svým kurzy on-line, nabízí jedinečnou příležitost k mezinárodnímu právu a jiných právních profesí rozvíjet odborné znalosti v oblasti čínské právo. Tyto on-line právní programy schvaluje, uznává a udělené ministerstvem školství a ministerstvem spravedlnosti lidu lidové republiky Číny.

S rostoucí význam čínského práva na globální úrovni, více a více mezinárodních právníků a non-právní odborníci se snaží dozvědět se o právním systému Číny. Před zahájením těchto kurzů, přičemž v hloubkových kurzy čínského práva vyžaduje přemístění do Číny po dobu 2 let nebo více. Realizace to není praktické řešení pro mnoho vytížených zahraničních odborníků, tyto online kurzy právo snažit se využít nejnovější technologie přinést práva kurzy na širším trhu, který nabízí v hloubkové kurzy čínského zákona o vašich podmínek.

&nbsp

&nbsp

O Online Law School of Foreign Studies univerzity v Pekingu


Peking zahraniční studie univerzita byla založena v roce 1941 jako první instituce v Číně se specializuje na studium cizích jazyků, školení mnoho zahraničních diplomatů v Číně, a vysloužit si přezdívku Číny v Georgetownu. S rychlým ekonomickým růstem Číny, byla škola práva v Pekingu zahraničních studií Univerzity založena ke splnění Číny potřebu právnické profese. Od založení, škola práva stala vysoce konkurenčním práva programu, který dnes zahrnuje bakalářský LL.B. program, LL.M. Program pro čínské studenty a LL.M. Zákon program pro zahraniční studenty.

Posláním školy práva v Pekingu zahraničních studií univerzity je připravit své studenty, aby se právníci, kteří mají právní znalosti a dovednosti vykonávat činnost v globální komunitě. Být relevantní, být globální a poskytují pevné právní základy jsou cíle na School of Law.
Tyto on-line právní programů je partnerství mezi pekingské univerzitě zahraničních studií a duch zákona School of Law.

Peking zahraniční vysokoškolské studium nabízí výuku, výukové materiály a course management The Spirit of Law School of Law poskytuje platformu vývoj a průběh řízení a Čína Global Education Services podporuje programy na mezinárodní úrovni.

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

Online Master Of Laws (LLM) V čínské Právo

Online forma 2 let September 2017 Čína Peking

Peking zahraniční studie University nabízí jedinečnou příležitost pro mezinárodní právo a non-právních odborníků rozvíjet odborné znalosti v oblasti čínské zákona prostřednictvím distančního vzdělávání advokátních programů [+]

Online Master of Laws (LL.M.) v čínském právu

 

Právo kurzy Zákon kurzy jsou k dispozici na on-line platformu, pomocí on-line prezentace videa a úkoly, které umožňují flexibilní učení kdekoliv na světě. Tyto kurzy běží po dobu 1 roku a dvou semestrů a jsou k dispozici kurzy jsou uvedeny níže:

Úvod do čínského práva Čínský politický a právní systém Čínský smluvní právo Čínský Právo přečinu Čínská společnost právo Čínský Ústavní a správní právo Čínský trestního práva a trestního řízení Základní čínský jazyk Zahraniční obchod Zákony a předpisy v Číně Zahraniční investice, fúzí a akvizic v Číně Čínský Právo duševního vlastnictví Čínský občanský soudní a arbitrážní zákon Čínský bankovní právo a kapitálové trhy Čínský Insolvenční zákon a Firemní Přeměny Čínského pracovního práva a sociálního zabezpečení ... [-]