On-line advokátní programy

On-line advokátní programy

On-line advokátní programy jsou určeny k dalšímu osobnímu rozvoji a jsou nabízeny v několika předními univerzitami a dalšími vzdělávacími institucemi po celém světě.

On-line advokátní programy jsou četné a dostupné prakticky ve všech zemích. Nejoblíbenější on-line programy práva jsou v odvětvích práva, jako jsou mezinárodní finance, obchodní právo, bankovnictví a finanční právo, daňové právo, technologie, práva duševního vlastnictví, práva životního prostředí, a obchodního práva.

Množství různých on-line programy zákon může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších on-line programy zákon uvedeny níže.

Nově přidané online programy v oboru práva

King's College London

Ma Globální Spravedlnost (on-line)

April 1, 2016
Cíle MA v globálním spravedlnosti je rozvíjet porozumění žáků o tom, jak zhodnotit spravedlnost institucí a správnost individuálního chování na mezinárodní a globální úrovni; podporovat a pomáhat studentům, aby se kritické hodnocení politických a etických principů a jejich role by měla hrát v politice a etice v globálním měřítku; pěstounských studentů… [+] povědomí a kritický zájem v širokém rozsahu současných globálních problémů politický a etický význam a rozvíjet u studentů schopnost analyzovat témata globální politický a etický sporu s filozofickým přísností. [-]

California School of Law

On-line Juris Doktorát

February 10, 2016
Každý student, který postupuje z Kalifornie School of Law obdrží Juris doktorát, vytváří mnoho pracovních příležitostí jako právník, profesor práva, podnikání osoby, nebo tam, kde si to představit svou kariéru, která vás.

Tecnológico de Monterrey’s EGAP School of Government @WashULaw

Dual LL.M V Nás Práva A Mezinárodního Práva Obchodních Společností

January 5, 2016
Dual-studijní program poskytuje non-US-cvičil advokátům možnost získat titul LL.M. v právu USA z Washington University School of Law. Advokátní @ Tec Inovativní virtuální kampus umožňuje studentům navštěvovat kurzy z kdekoli na světě bez ztráty osobní či profesní závazky.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je on-line studium práva?

Jak právnický titul používaný požadovat trávit hodiny každý den studoval na čtyři nebo pět let na vysoké škole areálu. Bývalo to vyžadují hodně pozornosti a virtuální životní styl se zaměřením na vzdělávání. V současné době mají studenti další možnosti, včetně možnosti studovat vydělat, nebo usilovat o získání jejich právnický titul. Tyto on-line práva studijní programy poskytují možnost vychutnat si život, pracovat v jiném kariéře, a jít do školy, ve stejnou dobu.

Co je ještě zajímavější je, že studenti se mohou přihlásit do těchto kurzů on-line práva prakticky kdekoliv. To zahrnuje s kurzy v celých Spojených státech, Velké Británii, a jen o jakékoliv jiné místo na světě. To poskytuje novou úroveň svobody pro dnešní student právnické fakulty.

Jaké jsou výhody Užívání Online právnický titul?

Jak on-line právní vzdělání nabízí řadu výhod. Studenti se mohou zaměřit své vzdělání na jakýkoliv typ právnické studium v ​​kterékoli jiné zemi. Můžete se zapsat do on-line program a ušetřit z letenek a nákladné uspořádání života. To je také výhoda pro ty, kteří chtějí mít možnost zaměřit se na více než jen vysoké škole. S on-line programy zákon, můžete dokončit práci, pokud splňuje svůj plán. To znamená, že můžete pracovat, založit rodinu, nebo prostě užívat si života, zatímco vy si své vzdělání v konkurenčním poli jako právo. On-line právní stupňů mají stejné výhody a funkce, jako ti nalezený v tradičním školním prostředí, s řadou dalších výhod.

Co dělá Užívání Online práva Studijní skládá?

Zápis do advokátní míře on-line vyžaduje, aby studenti tráví hodně času se zaměřením na jejich vzdělání. Kurz materiál je stále náročnější a vyžaduje určitý počet hodin studia. To může být výzvou pro ty, kteří se snaží zůstat disciplinovaní a zaměřil se na jejich vzdělávání k dokončení těchto kurzů. Nicméně, jakmile se naučíte, jak vyvážit život a vzdělání, on-line stupňů právo může poskytnout cestu pro pokročilé učení. Student může být schopen spolupracovat s profesory a dalšími studenty prostřednictvím pokročilé technologie. Budete sledovat přednášky, komunikovat v průběhu jednání, a sdělí dokončit ročníkovou práci, jak je požadováno. Jaké jsou rozdíly v nákladech a trvání?

Doba trvání a náklady na on-line stupňů práva se liší podle školy a podle potřeb studenta. Ve srovnání s tradiční vysokoškolské studium, on-line programy právo je mnohem snazší řídit jak z hlediska nákladů a časové osy. Studenti mohou někdy kompletní programy rychleji, pokud jim věnovat více času na kurzu, nebo trvat déle v případě, že již máte nabitý program.

Celkově lze říci, vyplněním on-line právní vzdělání stále vyžaduje jednotlivce sedět advokátní komory zkoušky. Přesto, že poskytuje účinnější způsob získání potřebné vzdělání. Kariéra například právníci, právník, advokát, poradce nebo jiných právnických profesí jsou četné a dostupné kdykoliv a prakticky ve všech zemích.