On-line advokátní programy

On-line advokátní programy

On-line advokátní programy jsou určeny k dalšímu osobnímu rozvoji a jsou nabízeny v několika předními univerzitami a dalšími vzdělávacími institucemi po celém světě.

On-line advokátní programy jsou četné a dostupné prakticky ve všech zemích. Nejoblíbenější on-line programy práva jsou v odvětvích práva, jako jsou mezinárodní finance, obchodní právo, bankovnictví a finanční právo, daňové právo, technologie, práva duševního vlastnictví, práva životního prostředí, a obchodního práva.

Množství různých on-line programy zákon může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších on-line programy zákon uvedeny níže.

Nově přidané online programy v oboru práva

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

LL.M. Zdravotní Právo A Politika

September 14, 2016
Právo a politika mají přímý vliv na multitrillion dolarů odvětví zdravotní péče a lidem slouží.

University of Essex Online

LLM Mezinárodní Obchod A Obchodní Právo

July 4, 2016
Naše LLM Mezinárodní obchod a obchodní právo kurz * byl vyvinut na něž odborníků a zkušených právních odborníků s dlouholetými zkušenostmi. Navazuje na poznatky z programových modulů PG Cert a PG Dip a umožňuje provádět kus původního výzkumu tím, že dokončí 60-kreditní disertační práce.

Universal Business Academy

LLM Mezinárodní Obchodní Právo

June 18, 2016
Náš on-line vzdělávací platforma nabízí multiplatformní dostupnost. Proto přináší kurz přímo na váš chytrý telefon, tablet, notebook nebo desktop a studenti si mohou vybrat ke studiu kdykoliv nebo kdekoliv dávají přednost.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je on-line studium práva?

Jak právnický titul používaný požadovat trávit hodiny každý den studoval na čtyři nebo pět let na vysoké škole areálu. Bývalo to vyžadují hodně pozornosti a virtuální životní styl se zaměřením na vzdělávání. V současné době mají studenti další možnosti, včetně možnosti studovat vydělat, nebo usilovat o získání jejich právnický titul. Tyto on-line práva studijní programy poskytují možnost vychutnat si život, pracovat v jiném kariéře, a jít do školy, ve stejnou dobu.

Co je ještě zajímavější je, že studenti se mohou přihlásit do těchto kurzů on-line práva prakticky kdekoliv. To zahrnuje s kurzy v celých Spojených státech, Velké Británii, a jen o jakékoliv jiné místo na světě. To poskytuje novou úroveň svobody pro dnešní student právnické fakulty.

Jaké jsou výhody Užívání Online právnický titul?

Jak on-line právní vzdělání nabízí řadu výhod. Studenti se mohou zaměřit své vzdělání na jakýkoliv typ právnické studium v ​​kterékoli jiné zemi. Můžete se zapsat do on-line program a ušetřit z letenek a nákladné uspořádání života. To je také výhoda pro ty, kteří chtějí mít možnost zaměřit se na více než jen vysoké škole. S on-line programy zákon, můžete dokončit práci, pokud splňuje svůj plán. To znamená, že můžete pracovat, založit rodinu, nebo prostě užívat si života, zatímco vy si své vzdělání v konkurenčním poli jako právo. On-line právní stupňů mají stejné výhody a funkce, jako ti nalezený v tradičním školním prostředí, s řadou dalších výhod.

Co dělá Užívání Online práva Studijní skládá?

Zápis do advokátní míře on-line vyžaduje, aby studenti tráví hodně času se zaměřením na jejich vzdělání. Kurz materiál je stále náročnější a vyžaduje určitý počet hodin studia. To může být výzvou pro ty, kteří se snaží zůstat disciplinovaní a zaměřil se na jejich vzdělávání k dokončení těchto kurzů. Nicméně, jakmile se naučíte, jak vyvážit život a vzdělání, on-line stupňů právo může poskytnout cestu pro pokročilé učení. Student může být schopen spolupracovat s profesory a dalšími studenty prostřednictvím pokročilé technologie. Budete sledovat přednášky, komunikovat v průběhu jednání, a sdělí dokončit ročníkovou práci, jak je požadováno. Jaké jsou rozdíly v nákladech a trvání?

Doba trvání a náklady na on-line stupňů práva se liší podle školy a podle potřeb studenta. Ve srovnání s tradiční vysokoškolské studium, on-line programy právo je mnohem snazší řídit jak z hlediska nákladů a časové osy. Studenti mohou někdy kompletní programy rychleji, pokud jim věnovat více času na kurzu, nebo trvat déle v případě, že již máte nabitý program.

Celkově lze říci, vyplněním on-line právní vzdělání stále vyžaduje jednotlivce sedět advokátní komory zkoušky. Přesto, že poskytuje účinnější způsob získání potřebné vzdělání. Kariéra například právníci, právník, advokát, poradce nebo jiných právnických profesí jsou četné a dostupné kdykoliv a prakticky ve všech zemích.