LLM Slovinsko - LLM programy Slovinsko LLM

LLM Slovinsko - LLM programy Slovinsko LLM

LLM

LL.M. je prvním krokem k akademici v mnoha zemích. To představuje mnoho příležitostí, aby se specializují na určité oblasti, nebo provést důkladný výzkum. To může také být prospěšné při získání doktorského stupně vzdělání v oboru práva.

Ti, kteří mají profesionální titul v oboru právo může sledovat pokročilého akademický titul v Masters zákona, který zkrátí LLM. Chcete-li kurz, musíte mít první titul v právu, jakož i rozsáhlé terénní zkušenosti. Je nabízen v řadě zemí z celého světa.

Slovinsko, oficiálně Republika Slovinsko, je národní stát ve střední Evropě, na křižovatce hlavních evropských kulturních a obchodních cest. Slovinsko je poměrně bezpečná země na návštěvu. Univerzita v Lublani je nejstarší a největší vzdělávací institucí v zemi, která nabízí tři umělecké akademie: divadlo a film, hudba a výtvarné umění.

LLM Slovinsko - Vezměte si LLM Slovinsko. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Magistr V Právu

University of Ljubljana, Faculty of Law
Campus forma Denní studium 1 rok October 2016 Slovinsko Ljubljana

Mistr 's studijního programu v právu je nový program právnického studia na právnické fakultě.To představuje přechod na novou prvního cyklu programu a zajišťuje dosažení stupně vzdělání, které je [+]

.

Mistr v oboru právo

Mistr 's studijního programu v právu je nový program právnického studia na právnické fakultě. Představuje přechod na novou prvního cyklu programu a poskytuje formální úroveň vzdělání, které je podmínkou pro konání státní advokátní zkoušky. Tento nový magisterský studijní proto nemůže být v porovnání se starými, non-Bologna magisterského studia. Master 's studium v ​​oboru právo je jednoroční studie, která se skládá ze dvou semestrů a umožňuje studentům rozhodnout mezi následujícími studijní orientace modulů:

Hlavní modul Obchodní právo modul Právo státu modul Mezinárodní právo modul ... [-]