Kurzy v Spojené arabské emiráty - Kurzy v Spojené arabské emiráty hledejte zde!

Kurzy v Spojené arabské emiráty - Zde naleznete kurzy v Spojené arabské emiráty

Kurz

Zákon samozřejmě může často pomoci jednotlivcům s osobním a intelektuální růst. Tento typ kurzu je často nabízena na mnoha univerzitách a jiných škol, včetně on-line dostupnosti. Typická témata kurzu mohou zahrnovat finanční právo, nebo dokonce právo informačních technologií.

Existuje mnoho výhod pro zápis do kurzu. V rozmezí od Diplomy do certifikátů na předměty, některé kurzy daňové právo vyžadovat větší časový závazek než ostatní.

Spojené arabské emiráty, někdy jednoduše nazvaný emiráty nebo SAE je arabská země v jihovýchodní části Arabského poloostrova v Perském zálivu a sousedí na východě Omán a Saúdská Arábie na jihu, stejně jako sdílení námořní hranice s Katarem a Írán.

Kurzy v Spojené arabské emiráty - Veškeré informace o kurzech v Spojené arabské emiráty. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené arabské emiráty přímo zde.

Čtěte více

Cbl Mezinárodní Dubaj Law School

CBL International
Campus forma Denní studium 2 týdnů September 2016 Spojené arabské emiráty Dubaj

Program je určen pro pregraduální a postgraduální studenty, kteří mají zájem v oblasti mezinárodního obchodu, ekonomické a právní trendy a vývoj v oblasti Perského zálivu a [+]

CBL International Dubaj Law School

Vstupem do našeho práva, studium v ​​zahraničí program v Dubaji vás seznámí s rušnými ekonomických center Blízkého východu, především Dubaj a Abu Dhabi. Před takže můžete volně na prohlídku města, budete dostávat rychlokurz na arabském jazyce. Naše úvodní Arabština kurz vám pomůže dostat kolem města a vybavit si základní znalosti pro učení a užívat si arabskou kulturu, zvyky a lidé pro příštích týdnech.

Přehled kurzu

Program je určen pro pregraduální a postgraduální studenty, kteří se zajímají o mezinárodním podnikání, ekonomických a právních trendů a vývoje v oblasti Perského zálivu a na Středním východě. Témata v školského zákona Dubaj programu patří: ... [-]